Yaza Merhaba Çekilişi

Hosgeldin :)
hoşbulduk canımmm

Hmm incir tatlisi yapicam demissin canim yanina bi tuzlu bide salata tarzi mi düşünüyorsun ona göre bisiler diyeyim

Meraklıyım sanırım ben biraz.

Bir de yapınca eğer beğeniliyorsa daha cesaretli oluyorsun, yeni şeyler yapmak istiyorsun.

İstersen öğrenirsin, ama bence şart da değil. Sen de yersin

aslında ögrensem iyi olur pazartesi arkadaşlarım gelcek napcam diye düşünüyorummm

Evet canım tuzlu yapacağım. Muffin kalıbında börek yapayım dedim, hem kolay hem lezzetli oluyor.
Bir de ekstra tuzlu yapacağım ama ona karar veremedim:26:
Olabilir canim farklı olur hem. Sosyete mantisi, 3 renk patates salatasi, mahlepli catal, susamli kurabiye simdi aklima gelenler.
aslında ögrensem iyi olur pazartesi arkadaşlarım gelcek napcam diye düşünüyorummm
Ben küçüklukten beri merakliyim mutfaga :) biraksinlar beni sabah aksam yemek yapayim dersleri baskasi halletsin

Evet canım tuzlu yapacağım. Muffin kalıbında börek yapayım dedim, hem kolay hem lezzetli oluyor.
Bir de ekstra tuzlu yapacağım ama ona karar veremedim:26:

konu sahibi arkadaşım çok özür diliyorum.
ama ben hiç bir şey anlamadım bu çekilişten.

birisi beni aydinlatirsa çok makbule gecer canlarim

ne biliyim ben çok meraklı değildim şimdide yapasım geliyo yapmaya cesaretim yokkkk

Eve geldim, yemek yaptım ve bir uyumuşum 3 saat

Yarın akşam çaya eşimin amcesı gelecek, ailecek. Çayın yanına şöyle lezzetli ama pratik tariflere açığımmmm

meslektaşım hoşgeldin bi tatlı seçmişsn incir tatlısını ben de severim ama tarifini bilmiyrm sen de bana yaz
benim üç kolay favorim var biri pudingli kurabiye biri irmikli toplar biri kum kurabiyesi yazabilirm tarifleri
aa sonradan okudum tuzlu arıyomuşsun o zaman kısır diyorum

Son düzenleme:
konu sahibi arkadaşım çok özür diliyorum.
ama ben hiç bir şey anlamadım bu çekilişten.

birisi beni aydinlatirsa çok makbule gecer canlarim

konu sahibi değilim, ama elimden geldiğince açıklarım tabi.
Konu sahibi arkdaşımız zeyy88'e katılmak isteyenler isim-soyisim- adres bilgilerini gönderip sonra yine geyik başlığında bulunan tanıtım topiğinde kendilerini tanıtıyorlar. İşte evli-bekar, sevdiği şeyler, fiziksel özellikler gibi.
Zeyy88 çekilişi yapıp herkese kimin çıktığını ve bilgilerini özel mesajla gönderecek. 19 mayıs sonrası hediye paketlerimizi göndereceğiz.

Ama çekilişin en tatlı yanı sohbete dahil olmak, ve bizim çıktığımız kişiyi tahmin etmeye çalışmak. Tabii bize kim çıktı vs bunu kimseye söylemiyoruz.

Konunun ilk sayfasında bir önceki çekilişin linkleri mevcut, örnekler daha kolay anlamanı sağlayacaktır.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

İrmikli Toplar tarifini hiç duymadım. Zahmet olmazsa yazabilir misin?

Bu arada gevezecim sen hangi kurumdasın? Ben ortaokuldayım, sınav telaşı bitti, bahar telaşı başladı okulda.

meslektaş olmasakta bende tarif alabilirmiyim misafirim gelcek ama ben napıcagımı bilmiyorum:26::26::26::26::26:

Muhabbetiniz bol oksun hatunlarrr

yarın tatill ben de çok mutluyum:) vee yarın eşimin doğum günüü....

Tatile denk gelmesi cok iyi olmus senin icin guzel guzel surprizler hazirlarsin esine ne guzeelll:)).Rabbim hayirli uzun omur versin insaAllah seninle beraberr

çok sağol canım.ellerin dert görmesin.
evet linkleri inceledim.fakat benim kafama birşey takıldı.

örneğin bit pazarında vs.sırf kargo parası yüzünden bazı arkadaşlar anlaşamıyor vazgeçiyor.

linklere baktım masallah herkez birden fazla hediye göndermiş...
onun için şaşırdım valla.

gözünüzde maddiyatci gibi görünmek istemem ama
bildigin koca koca koliler göndermiş arkadaşlar.sonuç güzel ama

İrmikli Toplar tarifini hiç duymadım. Zahmet olmazsa yazabilir misin?

Bu arada gevezecim sen hangi kurumdasın? Ben ortaokuldayım, sınav telaşı bitti, bahar telaşı başladı okulda.

tabii yazarım hemen, 3 su bardak sut 1.5 su bardağı irmik 1 su bardağı toz şeker puding gibi pişiriyorsun, oda sıcaklığında soğumaya bırakıyorsun soğuyunca içine toz krem şanti ekleyip karıştırıyrsn iyice soğuduysa bu aşamada biraz buzdolabında bekletirsen daha kolay şekil alıyor ..
ben içine çikolata parçaları da ekliyorum ama eklemesen de olur .. top şeklinde servis tabagına dizip birer kürdan batırıyorsn, afiyet olsuun

ben de ortaokuldayım iyi ya mesleki anlamda da yardımlaşırız sevındım
bugün soruları anca çözerler sakin olur diyordum ama ilk tenefüs bi çay içtim öğlene kadar puan hesapladık öğleden sonra da aynı tempoda geçti
inşallah haftaya falan bizim öğrencilere de bahar havası gelir

1 mayıs hep tatil ama bir kere dışarı çıkalım dedik burnumuzdan geldi iyi mi kötü mü bilemedim..

özel günlerin tatile gelmesi çok güzel ya bizim tanışma yıldönümümüz kaynadı gitti iş ev telaşında çok kalabalık olmayan olaysız yerlere gitmeniz lazım öyleyse ya da en iyisi evde kutlayın

meslektaş olmasakta bende tarif alabilirmiyim misafirim gelcek ama ben napıcagımı bilmiyorum:26::26::26::26::26:

ayıpsın irmikli topları yazdım meltemcim pudingli kurabiye ve kum kurabiye de yapılış olarak çok benzıyor..
pudingli kurabiyede , toz puding- yarım paket margarin ve 1 yumurta ve aldığı kadar un ekleyip yoğuruyorsn isteğe göre biraz sıvı yağ da katabilirsn top çeklinde tepsiye dizip pişiriyorsun o kadarcık

kum kurabiyede tarçınlı bi tarif.. 1 bardak mısır nişastası, 1/2 çay bardğı sıvı yağ, yarım paket margarin ya da tereyağ, dolu dolu bir çay kaşığı tarçın,aldığı kadar un yoğurup minik toplar yaparak tepsiye diziyorsun pastane kurabiyesi gibi oluyor

çokk çokk teşekür ederimmm cok iyi oldu zorda değilmişş yapıyım misafirciklerimeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…