Yaza Merhaba Çekilişi

bende ilk defa katılıyorum :KK9: çoğunluk evlenince dağıldı malesef aynen yinede ordan burdan görüşüyoruz
benimde aynı be canım iş güç işte başkada birşey yok :KK31::KK16:
bebiş falan varmı yoksa :KK53: düşünüyomusunuz ? :KK53:

Evlenenleri çoğu vakit yokluğu yaşıyor benim dışımda:KK53:
Yok canım bebek durumumuz, daha 1 yıllık bile olmadık, daha sonra inşallah.

Selam canım.Bende sendenim fena yorucu bigundu ama ben hala ışteyim :KK43:
Ben çabuk yorulurum bide. Yarin evdeyim en azindan :)

Ne is yapiyorsun canim bu saatte is?

Milli egitimde veri hazirlama kontrol isletmeniyim cnm sen

Bende simdi geldimm:))

Aynen cok yoruldum zaten pazartesi sali baya yogundu sinavlar vardi ise 6:30 da gittim 2 gun dinlenemedim yrn insaAllah dinlenirim

Yarin dinlenme günü :))

Aynen cok yoruldum zaten pazartesi sali baya yogundu sinavlar vardi ise 6:30 da gittim 2 gun dinlenemedim yrn insaAllah dinlenirim

Yaa ben yarın çalışıyorum neden ama :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben çabuk yorulurum bide. Yarin evdeyim en azindan :)

Ne is yapiyorsun canim bu saatte is?

Yarin dinlenme günü :))

Ooh ne güzel ben yarin da çalışıyorum ic mimarlık ofisinde çalışıyorum canım görsel tasarım uzmani olarak
Şükür evdeyim şimdi :)

Herkese merhabalar üsenmedim okudum yirmi sayfayi :)
Farklı şehirler , farklı meslekler , farklı hayatlar tanıyoruz ne güzel ,
Zeyy ikizlerin olacakmıs Allah saglikta kucağına almayı nasip etsin inşallah :) bende tanıtım kısmını okurken kurban olma ihtimalini düşünüyorum ne alabilirim diye :)
2013gelinleri topigimızden bircani davet ettim bende zaten gamze ve özge de burada güzel heyecanlı olacak inşallah haftasonunu bekliyorum dört gözle :)

Zeyy ikizlerin olacakmıs Allah saglikta kucağına almayı nasip etsin inşallah :) bende tanıtım kısmını okurken kurban olma ihtimalini düşünüyorum ne alabilirim diye :)
2013gelinleri topigimızden bircani davet ettim bende zaten gamze ve özge de burada güzel heyecanlı olacak inşallah haftasonunu bekliyorum dört gözle :)

Hosgeldin canım :)

Ooh ne güzel ben yarin da çalışıyorum ic mimarlık ofisinde çalışıyorum canım görsel tasarım uzmani olarak
Şükür evdeyim şimdi :)

İstanbulda oturuyodun dimi kuzum sen.Bende istanbula gelin gelcem nasip olursa belki evi dizerken dekorunda yardimci olursun bize :)

Hosgeldin tatlimmm hepimiz heycanla bekliyoruz haftasonunu :KK16:

Hosgeldin :) en guzeli o degil mi farkli sehirler farkli insanlar tanimak sohbet etmek :))

Aynen öyle canım resmi tatil ama vermedi ışte 23nisani verdi ya bu bu vermedi :KK43:

O zaman yarin agir al isleri hain is veren :) yorma çok kendini oda verseymis tatilini :)))

bende bi fabrikada çalışıyorum canım

Eve geldim, yemek yaptım ve bir uyumuşum 3 saat:KK53:

Yarın akşam çaya eşimin amcesı gelecek, ailecek. Çayın yanına şöyle lezzetli ama pratik tariflere açığımmmm:KK16:

Yarın akşam çaya eşimin amcesı gelecek, ailecek. Çayın yanına şöyle lezzetli ama pratik tariflere açığımmmm:KK16:

hoşgeldinn döktür şöyle bir pastalar börekler canımmmm:KK76::KK76::KK76::KK76:

hoşgeldinn döktür şöyle bir pastalar börekler canımmmm:KK76::KK76::KK76::KK76:

Aslında iyiyimdir ikramlıklar, hamur işleri konusunda ama yemek sonraı olacağından 3 çeşit bir şey yapayım, abartı olmasın istiyorum.

İncirli tatlı yapacağım sanırım. Ama diğerlerine karar vermedim.

Aslında iyiyimdir ikramlıklar, hamur işleri konusunda ama yemek sonraı olacağından 3 çeşit bir şey yapayım, abartı olmasın istiyorum.

İncirli tatlı yapacağım sanırım. Ama diğerlerine karar vermedim.

hımm ben ev kızıı yeni oldum pek meraklıda olmayınca çokk pasifimdirrr :26::26::26::26::26:

selam kızlar bende geldimmm
Hosgeldin :)

Hmm incir tatlisi yapicam demissin canim yanina bi tuzlu bide salata tarzi mi düşünüyorsun ona göre bisiler diyeyim

hımm ben ev kızıı yeni oldum pek meraklıda olmayınca çokk pasifimdirrr :26::26::26::26::26:

Meraklıyım sanırım ben biraz.:KK9:

Bir de yapınca eğer beğeniliyorsa daha cesaretli oluyorsun, yeni şeyler yapmak istiyorsun.

İstersen öğrenirsin, ama bence şart da değil. Sen de yersin:KK52:

Hosgeldin :)

Hmm incir tatlisi yapicam demissin canim yanina bi tuzlu bide salata tarzi mi düşünüyorsun ona göre bisiler diyeyim

Evet canım tuzlu yapacağım. Muffin kalıbında börek yapayım dedim, hem kolay hem lezzetli oluyor.
Bir de ekstra tuzlu yapacağım ama ona karar veremedim:26:

X