Yaza Merhaba Çekilişi

Hazır internetdede sorunlar başlamışken yatayım bari agız tadıyla oyunumu oynayamadım :2::2: İyi geceler kızlar hepinizee

Oyle tabi de ne bilim. Icime sinmedi hic paketi birde hazir paket aldim o kadar onu bile yapamadim

Iyi geceleerr :)))
Aman canim yaa sanki benimkiler super okduda yamuk yumuk paketledim bendee onleri guzel gibi arkalari sorma :))

kızlarr eşim yarım saattir benim kolimi hazırlıyor

gözlü bölmeler ve 2 kat yaptı birazdan diretto markalı kutumu paylaşıcam sizlerle. sanırım aldığım hediyelerin neredeyse yarı parası kadar da kargoya vereceğim

çok merak ettimmmm

Oyle tabi de ne bilim. Icime sinmedi hic paketi birde hazir paket aldim o kadar onu bile yapamadim

Iyi geceleerr :)))
Bısey olmaz kuzum eminim guzel olmuslardirr

Benimkide baya agir oldu ama bir kere olcak gondrrmisken bari adamakilli olsun istedim

valla seninkiler gayet harikaaa canımmm
Tesekkur ederim tatlimmm

Aglamayimmm katilcikleeerr.
Eminim kurbanlariniz cok begenicektirrr

Son düzenleme:
Benim de ama olsun
Cam birşey var pakette kirilmaz demi
Canim ben cam yada kirilacak baska bisey aldigimda kutunun tam ortasina yerlestiriyorum altina ustune sagina soluna destek yapıyorum simdiye kadar kirilan olmadı cok şükür. Olmadı gazeteye sar garanti olsun
Ohhh ne güzel olmuştur kimbilir :) bizim bi esimiz yokki yardim etsin :)
Bısey olmaz kuzum eminim guzel olmuslardirr

Benimkide baya agir oldu ama bir kere olcak gondrrmisken bari adamakilli olsun istedim

Tesekkur ederim tatlimmm

Aglamayimmm katilcikleeerr.
Eminim kurbanlariniz cok begenicektirrr

Valla napayim canim beceriksizim elimden bu kadarı geldi. Kurbanim hos görsün beni :)

Evet mantikli..
Tesekkur ederim canim heyecan sardi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…