Yaza Merhaba Çekilişi

iyi akşamlarr:2::KK3::KK3:

aaaa hazır kutu demi bu ne kadaaa guzelmiş kendim ypatım deme küt diye bayılırım valla :KK52: Bende paketleme sorunu yaşadım cogunu yırttım attım hatta tekrar yaptım :KK53:

Evet kuzum erkek arkadasim icin almistim buyuk gelmisti ama gamzeliye nasip olduu:KK9:
Ama hediyelerimi kendim paketledimm:KK16:
Zor oldu ama olsunn gamzeli icinn:KK16:

abowww sendemi bana sulanıyon kız hadi başka kapıyaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Evet iki suphelimden biri sensin :) digeri pek girmiyo ona kustum evet katilim sensin :)
Ahaha.
Aynen bende:KK9:
Hazir hediye paketleriyle yaptim bende vallahi diğer turlu çok zordu :KK37:
Ben hazir paketleri bile beceremedim ya canim :KK70:
Hediye paketleme yazınca çıkan ilk site canım.
Dur bi bakim bi sonraki cekiliste lazim olacak :KK70: :KK70:

naberrr canımm bendee paketleme sorunuu çokk yaşadımmm

iyidir canım senden naber valla sorma tek basıma bide ordan tut makası üstüne koy bantla ay bozuldu derken oldu gibi yani idare eder sanırım :26:

Evet kuzum erkek arkadasim icin almistim buyuk gelmisti ama gamzeliye nasip olduu:KK9:
Ama hediyelerimi kendim paketledimm:KK16:
Zor oldu ama olsunn gamzeli icinn:KK16:
kime niyet kime kısmett :KK31:
sen benim kurbanım olabilirsin o yuzden yazmam :KK19:

değilimki hiiç kandıramazsın benim katil adaylarım bellii :KK53::KK53: hem seninki bekar değilmiydi ben adamı boşamadımki :KK53::KK53:

iyidir canım senden naber valla sorma tek basıma bide ordan tut makası üstüne koy bantla ay bozuldu derken oldu gibi yani idare eder sanırım :26:

kime niyet kime kısmett :KK31:

değilimki hiiç kandıramazsın benim katil adaylarım bellii :KK53::KK53: hem seninki bekar değilmiydi ben adamı boşamadımki :KK53::KK53:

aynen canımm bende küçük küçükk kestimm dolaba bantları biritirdimm öyle yaptımmm :KK52::KK52:

Güveniyorum ona :KK31: :KK31: Yahu sizinde internetinizde sorun varmı ne whatsappa need facedekı oyunlarıma giremiyorum şuan :26:

bizde kuzenimle birbirimizi yiyoruz deminden beri, senin girdigin sitelerden dolayı senin oyunundan dolayı yavaşladı diye :KK53: genel bi problem mi var :KK53:

bizde kuzenimle birbirimizi yiyoruz deminden beri, senin girdigin sitelerden dolayı senin oyunundan dolayı yavaşladı diye :KK53: genel bi problem mi var :KK53:

evet sanırım çoğu ilde aynı şekildeymiş oyun grubundada yazmış çok kişi oyuna özel sorun sanıyordum whatsapp da gidince anladım burası gitmese bari:26:
O masum yani suçu yok kuzenin :KK24:

Son düzenleme:
evet sanırım çoğu ilde aynı şekildeymiş oyun grubundada yazmış çok kişi oyuna özel sorun sanıyordum whatsapp da gidince anladım burası gitmese bari:26:
O masum yani suçu yok kuzenin :KK24:

o da bir oyun oynuyor da ona giremiyor diye bana laf atıp duruyor zaten :KK53: hakkaten bitek sitede sorun yok o zaman, whatsap ı fark etmemiştim bile :26:

X