Yaza Merhaba Çekilişi

Hazır internetdede sorunlar başlamışken yatayım bari agız tadıyla oyunumu oynayamadım :2::2: İyi geceler kızlar hepinizee:KK3::KK3::KK3:

Oyle tabi de ne bilim. Icime sinmedi hic paketi birde hazir paket aldim o kadar onu bile yapamadim:KK70:

Iyi geceleerr :)))
Aman canim yaa sanki benimkiler super okduda yamuk yumuk paketledim bendee:KK9: onleri guzel gibi arkalari sorma :))

kızlarr eşim yarım saattir benim kolimi hazırlıyor:KK70::KK70:

gözlü bölmeler ve 2 kat yaptı:KK70: birazdan diretto markalı kutumu paylaşıcam sizlerle. sanırım aldığım hediyelerin neredeyse yarı parası kadar da kargoya vereceğim:KK1:

gözlü bölmeler ve 2 kat yaptı:KK70: birazdan diretto markalı kutumu paylaşıcam sizlerle. sanırım aldığım hediyelerin neredeyse yarı parası kadar da kargoya vereceğim:KK1:

çok merak ettimmmm :KK24::KK24::KK24:

Oyle tabi de ne bilim. Icime sinmedi hic paketi birde hazir paket aldim o kadar onu bile yapamadim:KK70:

Iyi geceleerr :)))
Bısey olmaz kuzum eminim guzel olmuslardirr:KK16:

Benimkide baya agir oldu ama bir kere olcak gondrrmisken bari adamakilli olsun istedim:KK9:

valla seninkiler gayet harikaaa canımmm :KK16::KK16::KK16:
Tesekkur ederim tatlimmm:KK16:

Aglamayimmm katilcikleeerr.
Eminim kurbanlariniz cok begenicektirrr

Son düzenleme:
işte içinde odacıkları olan 2 katlı kolimmm:

$CYMERA_20140519_234202.jpg

Son düzenleme:
Benim de ama olsun :KK1:
Cam birşey var pakette kirilmaz demi
Canim ben cam yada kirilacak baska bisey aldigimda kutunun tam ortasina yerlestiriyorum altina ustune sagina soluna destek yapıyorum simdiye kadar kirilan olmadı cok şükür. Olmadı gazeteye sar garanti olsun

Ohhh ne güzel olmuştur kimbilir :) bizim bi esimiz yokki yardim etsin :)
Bısey olmaz kuzum eminim guzel olmuslardirr:KK16:

Benimkide baya agir oldu ama bir kere olcak gondrrmisken bari adamakilli olsun istedim:KK9:

Tesekkur ederim tatlimmm:KK16:

Aglamayimmm katilcikleeerr.
Eminim kurbanlariniz cok begenicektirrr

Valla napayim canim beceriksizim elimden bu kadarı geldi. Kurbanim hos görsün beni :)

Canim ben cam yada kirilacak baska bisey aldigimda kutunun tam ortasina yerlestiriyorum altina ustune sagina soluna destek yapıyorum simdiye kadar kirilan olmadı cok şükür. Olmadı gazeteye sar garanti olsun

Ohhh ne güzel olmuştur kimbilir :) bizim bi esimiz yokki yardim etsin :)

Valla napayim canim beceriksizim elimden bu kadarı geldi. Kurbanim hos görsün beni :)

Evet mantikli..
Tesekkur ederim canim heyecan sardi beni :KK1:

X