Yaza Merhaba Çekilişi

hayır canım bende varım) :KK3::KK3::KK3: ))))çünküü bende biliyorum katilimiii :KK33::KK33:

ohh, hayat bize güzel o zamaaaan :KK76::KK76::KK76:

Günaydın canlaarr nasılsınız

Gunaydinlaarr :))
Nasilsiniz bayanlar ?

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:

herkeseee günaydınnn

kızlar günaydınlarrr :KK3:

her ne kadar pek bayram gibi olmasa da bugun, 19 mayısımız kutlu olsun hepinize :KK34:

Bu arada günaydınlarrrr:KK16:

Salonun, mutfağın camlarını sildim, çamaşırları makinaya attım geldimmmmm

Kızçeler günaydın güzel Bir hafta olsun hepiniz için..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın kızceleeeeerrrr :KK3::KK3::KK3:

çekilişe katılıp da sohbetlere pek katılmayan bir sürü arkadaşımız oldu yine :KK50: gerçi bende haftada bikaç gün giremiyorum o yuzden pek laf söylemeye hakkım yok sanırım ama yine de en azından günde 1 2 satır da olsa bişey yazılsa güzel olurdu :26:

evet, buna katılıyorumm, ben de kurbanımla çok sohbet edemedimm burdaa :26: ama canımm katilimle çok güzel muhabbetler ettikkk :KK16:

evet, buna katılıyorumm, ben de kurbanımla çok sohbet edemedimm burdaa :26: ama canımm katilimle çok güzel muhabbetler ettikkk :KK16:
Evet canim kurbancigimm benimmm:KK16:

çekilişe katılıp da sohbetlere pek katılmayan bir sürü arkadaşımız oldu yine :KK50: gerçi bende haftada bikaç gün giremiyorum o yuzden pek laf söylemeye hakkım yok sanırım ama yine de en azından günde 1 2 satır da olsa bişey yazılsa güzel olurdu :26:

Beni de kandirmaya calisiyorlar şüpheye düştüm :KK43::KK9:

AYNEN Canımmm hiç sohbet etmedim desem yeridirrr o yüzden umarım hediyelerimii begenirrrr

Temizliği bitirdim ama bende bittim azıcık da burda takılayım ama

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X