Yaza Merhaba Çekilişi

bilemicemm artıkkkk:KK52::KK52::KK52:

çekilişe katılıp da sohbetlere pek katılmayan bir sürü arkadaşımız oldu yine :KK50: gerçi bende haftada bikaç gün giremiyorum o yuzden pek laf söylemeye hakkım yok sanırım ama yine de en azından günde 1 2 satır da olsa bişey yazılsa güzel olurdu :26:

çekilişe katılıp da sohbetlere pek katılmayan bir sürü arkadaşımız oldu yine :KK50: gerçi bende haftada bikaç gün giremiyorum o yuzden pek laf söylemeye hakkım yok sanırım ama yine de en azından günde 1 2 satır da olsa bişey yazılsa güzel olurdu :26:

Sana katılıyorum, gerçi geçen hafta ben de çok yoğundum, gerisinde kaldım bazen sohbetin.

Tek tesellim kurbanım sık sık takılıyor, kaynaştık. Ama katilim takılıyor mu bilemiyorum:26:

Bu arada günaydınlarrrr:KK16:

Salonun, mutfağın camlarını sildim, çamaşırları makinaya attım geldimmmmm

Sana katılıyorum, gerçi geçen hafta ben de çok yoğundum, gerisinde kaldım bazen sohbetin.

Tek tesellim kurbanım sık sık takılıyor, kaynaştık. Ama katilim takılıyor mu bilemiyorum:26:

herkesin yogun oldugu zamanlar oluyor ona lafım yok zaten. ya işte oluyoruz, ya ev işimiz oluyor, ya bi hastalıgımız vs. o tabiki olur osnuçta bütün hayatımızı bu çekiliş yapamayız :KK50: ama geçen çekilişte de olmuştu, neredeyse hiç girmeyen arkadaşlar var :26: onlar sanırım biraz haksızlık oluyor, katillerine de kurbanlarına da :26:

Kızçeler günaydın güzel Bir hafta olsun hepiniz için..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

herkese günaydın dün akraba ziyaretleri yaptık bugün de arkadaşımız çağırdı onlara gidicez öncesinde bir uğrayayım dedim..
ben çarşamba gönderebilcem gibi hediyelerimi, katilimden ricam kargoyu gonderınce bana yaza bilir mi acabaa çalıştıgım ıcın evde olamıyrm takip edeyim :)) çok sohbete dahil olamayanların katilleri kurbanları için zor bi durum.. sohbet ettiğin konuştuğun kişiden hediye gelmesi bi başka olur sanırım ya da forumda yakalayamıyorsanız kurbana msj atmak daha mantıklı bence

çok hızlısın kurban :KK1:

Kızlaaaarr banada yardım edin katilimi bulmama tek ipucum okulla baglantılı olmasi.
Okulla baglantili olanda gordug kadariyla meltem ve geranio.Amageranio ben degilim dediydi kafam karisikk:KK43:(

ohh maşallah ne hamaratsın :nazar::KK1:

ben kahvaltı hazırlamaya bile üşendim de mısır gevregiyle geçiştirdim :KK53:

günaydınnn :KK16:

Kızlaaaarr banada yardım edin katilimi bulmama tek ipucum okulla baglantılı olmasi.
Okulla baglantili olanda gordug kadariyla meltem ve geranio.Amageranio ben degilim dediydi kafam karisikk:KK43:(

laf aramızda ama gamzelim de öğretmen :KK14:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınlar, hoşgeldin.
Senin ipuçlarını hiç alamamıştım ben:KK31:

:KK53: kolay gelsin canim.
Ben daha kahvalti yapmadim :KK1:

çok hızlısın kurban :KK1:

Hızlıyım valla, gerçi saat 10'a doğru kalktım, çok bile yattım ama geçen hafta hiçbir şeye elim değmedi çok bunalmışım demek ki:KK9::KK55:

ohh maşallah ne hamaratsın :nazar::KK1:

ben kahvaltı hazırlamaya bile üşendim de mısır gevregiyle geçiştirdim :KK53:

günaydınnn :KK16:

laf aramızda ama gamzelim de öğretmen :KK14:

Gamzelim ogretmen ama katilim ögrenci olması lazım.Ayrica gamzelinin nosu var bende katilimkiyle farkli :))

Yekta bu ipucunu nasıl buldun? Benim de tek bildiğim katilimin tesettürlü olması. Belki senin yöntemin varsa bulurum bir şeyler.:KK9:

X