Yaza Merhaba Çekilişi

ohoooo :))) 10 yıl maşallah :)))
ama şimdi işin gücün var :))
evet 80 tl imiş ben de okudum ..ankara istanbul için güzel

3 senesinde ara vermiştim ama, 1 senesi de hazırlık, 6 yılda bitirdim yani aslında

benm tam istanbul olmuyor ya ordan yırtıyorum ben ama bi kere denemek için giderim sanırım, hele bi açılsın da

3 senesinde ara vermiştim ama, 1 senesi de hazırlık, 6 yılda bitirdim yani aslında

benm tam istanbul olmuyor ya ordan yırtıyorum ben ama bi kere denemek için giderim sanırım, hele bi açılsın da

bende istanbula gitmek istiyorum bu sefer yht ile gelmek istiyorum :))

Kuzumm sen olsan çoktan halletmiştim

Hala tamamlayamadım ben hediyelerimi

niyeee ben değilimm :84::84:
bende tamamlayamadm daha zaman olmadı hiç yaa :26: bende bulamıyorumm hadi burası küçük şehir herşey kısıtlı alınacak yer vs sen niye bulamıyonn :26: bana layık bişi bulamıosun biliorummm

kızlaaarrr bende bugün hediyelerimi süslemek için bişey aldım
yarın sabah kociş yokken paketlememi de yapıcam inşallah...

kızlaaarrr bende bugün hediyelerimi süslemek için bişey aldım
yarın sabah kociş yokken paketlememi de yapıcam inşallah...

yaa ben bu sefer geçen sefer ki gibi süsleyemeyecegim sanırım buradan ankaraya taşıyamayacagım için mecbur ankaradan alacagım, ankarada da baktım baktım bulamadım gönlüme göre süs :26: sen böyle deyince kıskandım şimdi, bana da süs göndersene

hehe ben tuhafiyeden aldım basit bişey aslında

hehe ben tuhafiyeden aldım basit bişey aslında

ankarada tuhafiye yok sanırım cidden o kadar gezdim dün de hiç hediyelik süs eşyası satan bir yer bulamadım kırtasiyelerde hediye kabı var tabi ki ama süslerden yok, sanırım kendi süsümü kendim yapmam lazım, o nasıl olacak hiç bilmiyorum

kağıttan veya keçeden yapabilirsin ben yapıcaktım da el emeğime güvenemedim
senin el becerin var kızım mimar değil misin

en çok hediyelerimizin fotoğraflarını merak ediyor ve o topiğin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorummmm

kağıttan veya keçeden yapabilirsin ben yapıcaktım da el emeğime güvenemedim
senin el becerin var kızım mimar değil misin

ben 10 senede mimar oldum pek becerikli sayılmam

en çok hediyelerimizin fotoğraflarını merak ediyor ve o topiğin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorummmm

demin bende bütün aldıgım hediyeleri dizdim onları seyrettim resmini çekip buraya atacaktım ama vazgeçtim

ben 10 senede mimar oldum pek becerikli sayılmam

demin bende bütün aldıgım hediyeleri dizdim onları seyrettim resmini çekip buraya atacaktım ama vazgeçtim

bana atsana özelden
ben de mimarlık fakültesinden başka bir bölümden mezun oldum..
ama üni.de bile elle çizim ödevlerimi hep anneme yaptırdım
Alah razı olsun kendisinden
özellikle peyzaj mimarlığı dersinde
ben taslağını çiziyodum annem temize geçiyodu hahahaha ne güldüm şimdi kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…