Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlaaar nerelerdesinz.Topik neden durgunlastı en yogun olmasi gereken zaman halbuki.1 hafta kaldi ak koyun kara koyun belli olcaak:KK9:

Erkek arkadaşım sınava başvuracak kpss askerde öğrenim bilgilerinin güncellenmesi lazım diplomanın aslımı olması gerek fotokopi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum sen :s

senin durumunda bayaa karışıkmış ya Allah yardımcın 0lsunn :KK37: lisans falan için mi gircek ???

senin durumunda bayaa karışıkmış ya Allah yardımcın 0lsunn :KK37: lisans falan için mi gircek ???

Sağol cnm evet lisasn inşaat mühendisliği mezunu.Sağolsun annesi dün hızlı kargoyla diplomasını yolladı.Bugün eline ulaşır sanırım.kayıydını yaptırır

Aman ALLAH ım yeni duyuyorum ...sizden duyunca baktım haberlere 201 kişi ne demek...201 aile ...yüzlerce insanın ocağına ateş düştü....
Allah ım sen onları cennetine koy...affet...ailelerine sabır ihsan et....

...arkadaşlar 1 er fatiha 3 er ihlas okuyalım ve ruhlarına bağışlayalım:KK43:

günaydın kızlar

Türkiyemizin başı sağolsun... somada hayatını kaybeden kardeşlerimizin başı sağolsun... umarım kalan sağlar bir an önce kurtulur... Rabbim ailelerine sabır versin...

Aman ALLAH ım yeni duyuyorum ...sizden duyunca baktım haberlere 201 kişi ne demek...201 aile ...yüzlerce insanın ocağına ateş düştü....
Allah ım sen onları cennetine koy...affet...ailelerine sabır ihsan et....

...arkadaşlar 1 er fatiha 3 er ihlas okuyalım ve ruhlarına bağışlayalım:KK43:

Sabah duyduğumdan beri kanım çekildi, içim boşaldı sanki.

Daha içeride insanlar var. Ben onlardan da ümitli değilim.

Rabbim sabır versin ailelerine.

Sabah duyduğumdan beri kanım çekildi, içim boşaldı sanki.

Daha içeride insanlar var. Ben onlardan da ümitli değilim.

Rabbim sabır versin ailelerine.

ümit bitti tükendi...
katliam gibi ....
Rabb imin vardır bir bildiği...bundan sonra özel şirketler daha gerçekci denetlensin !!! düşük maaşa çok çalıştırılmasınlar..hem de koşullar bu denli korumasızkken :KK43:

X