Yaza Merhaba Çekilişi

Kizlar suna bakin.

Eklentiler

• $1465198_514826748646113_1300792112271185840_n.jpg
    $1465198_514826748646113_1300792112271185840_n.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 29
hehe valla ben hatta yanlış gördüm sandım doktora dedimki "bacak bacak üstüne mi atmış birisi"...güldü evet dedi :KK1: zaten 5.30 cm boyu vardı bacağı kaç mm dir sen hesap et :KK1:
diğeride popişini dönmüştü işte...
eşimde diyoki o gevşek olan erkektir sırtını dönüp trip atanda kız hehhe:KK1:
bakalım sağlıklı olsunlar da farketmez cinsiyeti tabiki...

ay senin ikizinmi olcak ne kadar güzel Maşallah hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah :KK16::KK16:

Kizlar suna bakin.

benim direk annesi galiba geçtiki içimden :KK24::KK24::KK24:

Prof resmi yok ;( su an konuşuyoruZ :KK66:)
Hakkat sen neden profil fotosu koymuyosun

seni de çizdim :KK50::KK50: sanırım yavaş yavaş katil adayım kalmamaya başladı benim :26:

birileri tanırsa diye korkuma koyamıyorum buraya resim :26: ama beni merak ediyorsan eger buradaki profilimde bir sürü fotografım var bakabilirsin :KK53:

noldu iş görüşmen başlıyo musun canım belediye de???

evet perşembe başlıyorum canım
kendi işlerimi bu 3 gün içinde halletmem lazım ama o kadar iş var ki
eve daha yeni geldim ve hala yetiştiremedim
kendimi bütün sistemlerden sildirmem lazım dosyalara istifa sunmam lazım
müvekkilleri aramam lazım yani anlatmakla sayamam
çok mutsuz ver gerginim.. iki ayağımı bi pabuca soktular perşembe sigorta başlatıyo olmakla
ne çekilişe yoğunlaşıyom ne başka şeylere
çok işim var ve yetiştiremicem Allah yardımcım olsun
ayın 20sine kadar ben sana adres olayımı yazarım sen de katilime iletirsin canım
kusura bakmayın kızlar inanın hiç içime sinmiyo çekilişe böyle uzak durabilmek ama yemek bi yemeye vakit bulamıyom :KK43:

evet perşembe başlıyorum canım
kendi işlerimi bu 3 gün içinde halletmem lazım ama o kadar iş var ki
eve daha yeni geldim ve hala yetiştiremedim
kendimi bütün sistemlerden sildirmem lazım dosyalara istifa sunmam lazım
müvekkilleri aramam lazım yani anlatmakla sayamam
çok mutsuz ver gerginim.. iki ayağımı bi pabuca soktular perşembe sigorta başlatıyo olmakla
ne çekilişe yoğunlaşıyom ne başka şeylere
çok işim var ve yetiştiremicem Allah yardımcım olsun
ayın 20sine kadar ben sana adres olayımı yazarım sen de katilime iletirsin canım
kusura bakmayın kızlar inanın hiç içime sinmiyo çekilişe böyle uzak durabilmek ama yemek bi yemeye vakit bulamıyom :KK43:

özgecim hayırlısı olsun canım senin için :KK16: bikaç gün yogun olacaksın ama sonrasi rahatlık olacak senin için, öyle düşün kendini çok darlama kuuzum :KK34:

tatil olayını ne yapacaksın, gidebilecek misiniz :26:

özgecim hayırlısı olsun canım senin için :KK16: bikaç gün yogun olacaksın ama sonrasi rahatlık olacak senin için, öyle düşün kendini çok darlama kuuzum :KK34:

tatil olayını ne yapacaksın, gidebilecek misiniz :26:

başkan yardımcısı çok önceden planladığınız için idare edebiliriz dedi ama ona bile sevinemiyom
eve gelip hüngür hüngür ağladım
bu kadar sıkıntıya değer umarım diye
eşim de yok şehir dışında, yalnız uyucam onun için de duygusala bağladım
ruh halim hiç iyi değil :KK1:
adam gibi haziranda başlatçaklardı da rahat rahat halletçektim herbişeyi
lanet olası belediye :KK47:

başkan yardımcısı çok önceden planladığınız için idare edebiliriz dedi ama ona bile sevinemiyom

ayın 15 i diye acele etmişler demek ki canım, en azından tatile gidebiliyorsun bozma moralini boşver :KK34: sen eşinden ayrı kaldın diye ağlamışsındır kesin :KK53: kaç gün sürecek hasret :KK16:

ayın 15 i diye acele etmişler demek ki canım, en azından tatile gidebiliyorsun bozma moralini boşver :KK34: sen eşinden ayrı kaldın diye ağlamışsındır kesin :KK53: kaç gün sürecek hasret :KK16:

yarın akşam geliyo :KK53:
11 aydır hiç ayrı uyumadık ondan bi mahzun hissediyom :KK14:
herşey de üst üste geldi.. şu en azından 2 haftayı bi atlatsam Allahın izniyle..
haftason u kurbanımla ilgilencem kalan hediyelerini halledip paketleyip bi köşeye koycam içim rahat etsin :KK1:

yarın akşam geliyo :KK53:
11 aydır hiç ayrı uyumadık ondan bi mahzun hissediyom :KK14:
herşey de üst üste geldi.. şu en azından 2 haftayı bi atlatsam Allahın izniyle..
haftason u kurbanımla ilgilencem kalan hediyelerini halledip paketleyip bi köşeye koycam içim rahat etsin :KK1:

iyi bari bir geceymış sadece bu hasret, yarın yeniden kavuşacaksınız :KK16:

sıkışık bir dönem canım, Allah yardımcın olsun :26: ama sonrası rahatlık olacak inşallah o yuzden gönlünü ferah tut, azıcık sabret :KK34: haftasonu da hediyelerini halledersin hem o zaman çekilişle ilgili bişey yapamadıgın düşüncesinden de ayrılırsın :KK16:

Canım Allah yardımcın olsun haftaya tüm sıkıntılar bitecek inşallah bugün avukat arkadaşımla konuştum da büroda çalışmak çok zor kpssye gircem dedi o da gerçekten şartların ağırdı rahat edeceksin inşallah son bi gayret eşinle de uzak kaldığınız anların acısını çıkaracaksnz tatilinizde o güzel günleri düşünüp mutsuzluğu at içinden :KK54:

kızlaarrr ben sabahleyin ankaraya gidiyorum, perşembe akşamı dönerim sanırım :26: o zamana kadar giremeyebilirim, kendinize iyi bakın :KK16:

kurbancıkım hediyelerini tamamlayacagım ankarada :KK34: katilcikim sen de istedigin zaman yaz bana, ben seni çok sevdim :KK16:

herkese görüşmek üzereee :KK3::KK3::KK16::KK16:

X