Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar 18 mayıs ta kimler forum istanbula gelebilecek. gelecek arkadaşlar bana isim yazdırsın :KK54::KK54: telefon numaralarınıda göndersinler. buluşma sırasında haberleşiriz :KK16::KK16:

günaydın hatunlar nasılsınız dün fena yogundum o yüzden takılamadım buraya ben yokken ne yaptınız bakayım varmı bi degişiklik kurbanım ve katilim sizler neler yaptınız bakimm :))

sinirlenme canım alış bu durumlara bazen söylediklerimiz bir kulaklarından girip diğerinden çıkıyo bile diyemiyorum hiç bir kulaklarından girmiyor bile :KK1:

Bi de benimki tuhaf bir adam. Ne bileyim işine gelirse tavırları oluyor gıcık oluyorum.

Gitmiş ama nöroloji öğleye kadar çalıştığından sıra almamış, yoksa sıra varmışmış.

Bu hafta her gün gezi var, artık haftaya salı gideceğim. Bir hafta daha böyle acı içinde geçecek:KK14:

günaydın hatunlar nasılsınız dün fena yogundum o yüzden takılamadım buraya ben yokken ne yaptınız bakayım varmı bi degişiklik kurbanım ve katilim sizler neler yaptınız bakimm :))

Yok bir değişiklik kimse vermiyor daha ipucuuu:KK47:

günaydın kuzummmm:KK16:

gunaydin cekilis melekleri :KK66:

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın hanımlarr :KK16:

Dün hiç gelemedim işlerim çok yoğunn :KK50: Bugün uğramaya çalışacağım öpüldünüz :KK54:

gunaydin hanimlaar :KK42:

günaydın kuzucuklaaaaaaaaaaar :))

Bi de benimki tuhaf bir adam. Ne bileyim işine gelirse tavırları oluyor gıcık oluyorum.

Gitmiş ama nöroloji öğleye kadar çalıştığından sıra almamış, yoksa sıra varmışmış.

Bu hafta her gün gezi var, artık haftaya salı gideceğim. Bir hafta daha böyle acı içinde geçecek:KK14:

keşke birazcık daha bizi düşünseler...
senin çektiğin acının onda birini çekse eminim koşa koşa doktora gider yeri göğü inletir :KK19:

sonra kimse neden çağırdı demesin.. :KK20::KK20::KK20:
true melinda amante geranio geliyor kabul ediyorum. diğer hatunlar siz bilirsiniz :KK14::KK14::KK14::KK14:

X