Yaza Merhaba Çekilişi

çok yoğunum bugün siz ne güzel konuşmuşsunuzbende akşam aldığım hediyeleri paketliyeyim yarın fotolarını atarım müsait olursam

ben deodorant aldım:26:

Ben hediyeşerimi tamamlamadım henüz ama zorunlu hediye hakkın da bir fikrim yok.:26:

bence zorunlu olmasın
ben geçen seferde almamıştım. kurbanımada yazmıştım.
istediğim gibi ayna ve tarak bulamadım. basit kullanışsız şeyler almakta istemedim. onun yerine sana kahve fincanı aldım dedim en azından kaliteli kullanışlı bişeydi

ben deodorant parfüm çok nadir sıkıyorum. hatta neredeyse sıkmıyoruma yakın :26:
cüzdanda biraz zevk işi

Son düzenleme:
Deo kullanmıyorum ben,cüzdan alır mıyım bilmiyorum.:26:

Kolay gelsin canım...

saolasın cnm

bence de zorunlu olmasın bol bol çikileta koyalım paketlere

bende cmtsi günü güya hediye alacaktım takı falan ama tesettürlü birine ne alsam acaba dedim küpe takamaz galiba ama kolye bileklik tarzını bilemediğim için bir şey beğenip alamadım

bende cmtsi günü güya hediye alacaktım takı falan ama tesettürlü birine ne alsam acaba dedim küpe takamaz galiba ama kolye bileklik tarzını bilemediğim için bir şey beğenip alamadım

şal alabilirsin takması için. alırkende satıyı rahat kullanabilceği bişi olsun dersin
mesela lacivert,siyah, pudra pembesi, bu şal renkleri illaki kullanılır.
ama mesela turuncu çok zor bir ihtimal
satıcı sana bonede satmak isteyecektir bence gerek yok. ama yinede alacam diyosan saten siyah lacivert krem alabilirsin

not: kendim için yazmadığımı biliyosun zten benim tanıtma topiğimde şal almayın demiştim çnkü kumaş kalitesinden dolayı hepsini takamıyorum :26:

Son düzenleme:
şal alabilirsin takması için. alırkende satıyı rahat kullanabilceği bişi olsun dersin
mesela lacivert,siyah, pudra pembesi, bu şal renkleri illaki kullanılır.
ama mesela turuncu çok zor bir ihtimal

bilemiyorum cnm ya şimdi herkes şal takmıyor ya ben bir tane fotosunu gördüm ondada eşarp tarzı bişi takmışbir kaç tane tesettürlü bayanın bloğunu takip ediyorum ordan biraz fikir edinirim diye girip bakıcamherşey sevgili kurbanım için

editledim yazdıklarımı bidaha oku blog blog arama bana sor kuzum

Son düzenleme:

tamam cnm yazdıklarını not alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…