Yaza Merhaba Çekilişi

kurbanına kimler yazmadı ? neden yazmıyorsunuz merak ettim :26: bir mesaj atsanız. bir kere arasanız bişi kaybetmezsiniz kanımca

bunu mesajı mı kastettin cınımmm???
ben yazmadım şahsen çünkü kendisine kurbanını söylemek için mesaj atma gafletinde bulunmuştum
ayrıcaaa belki kurbanınıza mesaj attınız ve niçın ama niçın benim katilim bana ses etmiyor dedinizz??
pekiiiii ya kurbanınınızın aynı zamanda katiliniz olma ihtimalini düşündünüz mü canlarım

resmen hediye paketi kültürü oluşturmuşunuz kızlar:):):) ben nerden alırsam oraya paketlettim ama aynı tarz olması çok daha güzel olurdu yahu bu seferlik böyle olsun bari:):)

hediye paketi süsü falan nerelerden alıyosunuz???

evet sen istisnasın
benm kurbanım ve katilim aynı kişi değil.. çünkü kurbanımın verdiği ip uçları bana uymuyor
hepimizki öyle değilya

keşkee olsaaaaaaaaaaa belkide kurbanım hem katilim ondan yazmıyoo

aa öyle karşılıklı çıkma durumu var mı kiii?

ama ben ona yazdım whatsapptan o zaman beni tanır ki hem kurbanım hem katilim diye. çelişkili olur gibime geliyor...

zira ben kimseye çıkmadım sanrısam. ne arayann var ne soran. ne de bir ipucu

bende aldıklarımı farklı olmasın dıye paket yaptırmadım nerden alınıyo bılmıyorum alıp hepsini aynıı paketlemek istiyorum bende

evet sen istisnasın
benm kurbanım ve katilim aynı kişi değil.. çünkü kurbanımın verdiği ip uçları bana uymuyor
hepimizki öyle değilya

keşkee olsaaaaaaaaaaa belkide kurbanım hem katilim ondan yazmıyoo

valla bilemiyom bu çekilişte iki kişi birbirine çıktı ben bi te bunu derim daha da başka bişey demem
ama diğerleri niye yazmıyor olabilir;
a)kontorü yoktur
b)internet paketi yoktur
c)whatsup ı yoktur
d)aklına gelmemiştir

bende aldıklarımı farklı olmasın dıye paket yaptırmadım nerden alınıyo bılmıyorum alıp hepsini aynıı paketlemek istiyorum bende

kırtasiyeden hediye kağıdı alınıyo canım ben aynı renk aldım

kırtasiyelerde oluyo canım...

inanmıyorummmmmmmmm o kişi inşallahh benimdirrrrr demek böyle durumda olabiliyo vay be
a-b-c şıklarını anlarızda d yi anlamam bas bas bağırıyoz burda yazın bizeee diyee
sağol canımmm bende alıp yavaştan peketliiimmm

aynı tarza gerek yok yahu değişik değişik de eğlenceli oluyor :))

Katilim banada yaz whatsaptan kıskanıyorummmmmmmmm
tamam yazıyorrrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…