Yaza Merhaba Çekilişi

benim kurbanım bekar ve kapalı:)
kızlar hepsini özene bezene almaya çalıştım.. paketlemede biraz sorun yaşadım.. ikeada hediye paketlemesi yapmıyorlar mesela ordan burdan bulup kaplamaya çalıştım:) inşallah güzel kurbanımın zevkine göre seçimler yapabilmişimdir.. istanbulda yarın son günüm daha vaktim olsa daha bu kadar şey daha alırdım kesin:):) eşim bugün takılıyor bana diyor ki evimizin rıskını başka kadınlara mı yediriyorsun... ben yapmıyorum sen yapıyorsun diyor..:KK52:

hadi ya tüh bu hediyeler de bana değil:KK1: kurbanın güle güle kullansın:KK16:
eşlerimizin tepkiler de ayrı komedi ya :KK1::KK1::KK1: dün benim eşim de benim doğum günüme bu kadar çok hediye almadın yeter diyor:KK9:

oyyy :KK70: bidahaki çekilişe muhakkak katıl karınca kararınca :) ben gönüllü kurbanın da katilin de olabilirim:)

:KK70: katılcam inşalllah kendime 3-5 tane katil ayarlayacam :KK1: çekilişte şike yapacam :KK53:
ayy çok teşekkür ederim bunu demen bile yeterli benim için :KK16:

ohh ben de eş yokk, o yuzden kimse karışmıyor :KK53::KK53:

bende hediyelerimin bir kısımını burda tamamladım, bir kısmını ankarada tamamlayıp haftaya paketleme işini de yapıp ayın 20 sinde ankaradan gönderecegim :KK16: ordan oraya sürükleniyor hediyelerim ama napalım :KK31: kırılacak bişey alamıyorum zaten bu yuzden de :26:

ben de burdan katilime sesleniyorummm :KK36::KK36::KK36:

hediyeciklerimi 20 mayısta hemen gönderirse sevinirimm, çünkü 23 mayıs akşamı şehir dışına çıkıcam, 3 gün yokum :KK24::KK24::KK24:

20sinde verirse kargoya, nerde olduğunu bilmiyorum-çok uzaksak bile, en kötü 22 mayısta geçer elime

Son düzenleme:
katilcigime sesleniyorum bendeee, ve sanırım bana ulaşana kadar telefondan her gun seslenecegim :26: bana bir ulaş kargonun gönderimiyle ilgili sana söylemem gerekenler var sevgili katilcimm :KK17:

senin üstünü çizmişim ben :KK53: neden çizmişim ki acaba :26:

heyecanı kaçmasın diye yapmıyotdur belki :KK34: bende hala ulaşmadım kurbanıma, ulaşmayacagım da :KK31:

olurmu bebis ya asıl bu sekilde heycanım kacio bi ses verse sist pist yazsa o bile yeter :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah öyledir dün yağmurda bişeyler almaya çalıştım umarım hediyelerini beğenir :KK76:

katilin ulaşmıyo demi aynen oyle bende buradan katilime sesleniyrm ses veeer mesaj at merak etme katilin burda de :KK3:

evettttttt bize yazık degilmi yaaaaa oysaki mesaj atsa whatsapp tan yazsa o bile olurrrrrr

Bakiyorum herkesin kurbani bekar. Ben kime ciktim cook mrk ediorm.. Bana da whatsaptan ulaşsa keşke ....

benm kendime yaptıgım salon takımı siyah deri üzerine gümüş rengi, ve turkuaz boncukları var, ona göre bişeyler yapıverirsin o zamna :KK36::KK36:
Tamam canim ben uydurur biseyler gonderirim sana :) adresin var nasılsa:))

yahu teknoloji devrindeyiz hediyeleri yollamaya surda sayılı gün kalmış kurbanım bana ulaşmıyor

Evet ya katil dedigin yazar dimi ama ? Hos bende yazmadim kurbanima zaten buraya ugradigi yok :KK43:
benim kurbanım bekar ve kapalı:):)

:KK70: inşallah senindir...

sağol canım benim. sen katilinden eminsin galiba???

Emin gibiyim canım takildim ona ama gelip beni aydinlatmiyor sağolsun :)

Bakiyorum herkesin kurbani bekar. Ben kime ciktim cook mrk ediorm.. Bana da whatsaptan ulaşsa keşke ....

sen benim katilim olabilir misin acabaa :KK14:

Tamam canim ben uydurur biseyler gonderirim sana :) adresin var nasılsa:))

anaaa doğru adresim de var sendeee :KK53::KK53:

şaka yapıyorum kızz, gönderme sakın bişey :KK17:

X