Yaza Merhaba Çekilişi

bakkıın ben sevgili kurbanıma neler aldım nelerr:):) bir şey daha almak istiyordum ama istediğim gibi bulamadım... inşallah bulurum:) çerçeveyi de nasıl paketlerim bilmiyorum:):)

Eki Görüntüle 1110201

Bir kaç parça daha aldımmı tamamdır.
Evettt bakalım bu paketler kime gidecek??

kızlaaar hediyeler çok güzel görünüyor elif senin kurbanın evli miydi true potansiyel katil adayım zaten inşallah katilim buralardadır kendisine selam ediyorum ve tabi kurbanıma da

Selamm iyi aksamlar kizlar ben gelim kurbanlaniza ne guzel seyler almissiniz oyle😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tırmalamak mıı ben bugunn mutfagı deştim ne varsa yedimmm

ben bugun hem ananemlerin mutfagı yedim hem bizimkini :125::125:

hoşgeldinnn nurdanımmm

bulursun sen bulursunn çok uzaklarda aramaaa

salı sabah gidiyorum ankaraya, bakalım neler olacak

valla kuzum herkes içinden geçirmiş onla olmaz diye ama sanırım bende bi dingillik var, ancak anladım hem geç olsun ama güç olmasın demiişler, sonuç itibarıyla benden uzak olsun, bagdata sultan olsun

19 ekimde düğüne geliyorum o zaman, eski katilicigimle karşılıklı bir halay çekelim

bakkıın ben sevgili kurbanıma neler aldım nelerr:):) bir şey daha almak istiyordum ama istediğim gibi bulamadım... inşallah bulurum:) çerçeveyi de nasıl paketlerim bilmiyorum:):)

Eki Görüntüle 1110201

seni elemişim ben, demek ki bana degiller

ben evlikikte yaşa pek takılmamasını düşünüyorum koca ha diyince bulunmuyo 22 yi geçtikten sonra herkez evlenebilir 25 den sonrada zor be anacımmm

eski katilimm ben 29 yaşındayım hala kimse yok, nolcak şimdi bana

bunlar da bana degil dimi

Canimmmmm sen iste zevkine göre yapayım bişeyler :))

benm kendime yaptıgım salon takımı siyah deri üzerine gümüş rengi, ve turkuaz boncukları var, ona göre bişeyler yapıverirsin o zamna

Eki Görüntüle 1110201

ben şimdi kurban taklidi yapsaydım sizde benim katillerim olsaydınız bu hediyeler bana gelseydi nolurduuuuuuuuuuuuuuuuu

yahu teknoloji devrindeyiz hediyeleri yollamaya surda sayılı gün kalmış kurbanım bana ulaşmıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bilmem olabilir misin ??? )))))

senin üstünü çizmişim ben neden çizmişim ki acaba :26:

yahu teknoloji devrindeyiz hediyeleri yollamaya surda sayılı gün kalmış kurbanım bana ulaşmıyor

heyecanı kaçmasın diye yapmıyotdur belki bende hala ulaşmadım kurbanıma, ulaşmayacagım da

ben de bendeeee

senin ipinin uçları neydiii

benim kurbanım bekar ve kapalı:):)

ipucuu istiyorummmmmmmmm belkii o hadiyelerr benimdir 2 çırpı seyede razıyım amaaaa

inşallah senindir...

sağol canım benim. sen katilinden eminsin galiba???

kızlaaar hediyeler çok güzel görünüyor elif senin kurbanın evli miydi true potansiyel katil adayım zaten inşallah katilim buralardadır kendisine selam ediyorum ve tabi kurbanıma da

cık evli değil:)
benimmi bunlar :)

neden olmasın belki de senindir
ben şimdi kurban taklidi yapsaydım sizde benim katillerim olsaydınız bu hediyeler bana gelseydi nolurduuuuuuuuuuuuuuuuu

katilini buldun mu sen?? benimdir belki de:)::))

kızlar hepsini özene bezene almaya çalıştım.. paketlemede biraz sorun yaşadım.. ikeada hediye paketlemesi yapmıyorlar mesela ordan burdan bulup kaplamaya çalıştım:) inşallah güzel kurbanımın zevkine göre seçimler yapabilmişimdir.. istanbulda yarın son günüm daha vaktim olsa daha bu kadar şey daha alırdım kesin:):) eşim bugün takılıyor bana diyor ki evimizin rıskını başka kadınlara mı yediriyorsun... ben yapmıyorum sen yapıyorsun diyor..

kurbanın ne kadar da şanslı böylee

inşallah öyledir dün yağmurda bişeyler almaya çalıştım umarım hediyelerini beğenir

katilin ulaşmıyo demi aynen oyle bende buradan katilime sesleniyrm ses veeer mesaj at merak etme katilin burda de

katilini buldun mu sen?? benimdir belki de:)::))

:
ben giremedim çekilişe güvenemedim kendime bi işsiz olarak :78: bu yüzden sizin kurbanların hediyelere sulanıyorum
bu arada sanki yektayı tarif ettin kurbanın o mu ki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…