Yaza Merhaba Çekilişi

Aa ne olmuş eylule? Ne zaman ui olmuş yok mu bi haber?

Senin ceyizine yapicam hayırlı bi kismetin çıktığında kuzum :)

gamzelim yazmış canım uı olmuş diye, bi fikrim yok benim :26: ama zeynep de numarası vardır kesin, olmadı ulaşırız ona bi şekilde, sıkıntı çıkmasın da :26:

yaa şimdi sırf bana onlardan yap diye zorla kısmet mi bulayım burcu, bunu mu istiyorsun

yok sirf o yüzden bulmana gerek yok sonucta ceyiz için illa yedekte birinin durmasi gerekmiyor dimi ama :) tamam anlastik yaparim nasil bisey istersin söyle bakim:))

böylee yapıcagını bildiğim içinnn

oyuna geldiimmm

yok sirf o yüzden bulmana gerek yok sonucta ceyiz için illa yedekte birinin durmasi gerekmiyor dimi ama :) tamam anlastik yaparim nasil bisey istersin söyle bakim:))

sen böyle iste dersen isteyemem ki ben birini bulayım da hele bakalım bi salonumuzun şekli şemali nasıl olacak ona göre söylerim

Hak denen bisi var kiz olmaz :))

aslan burcumm nasıl da savunmuş hakkımıı

kimseee yokmuuu sesimii duyuyonuz muu niye bugunn buraya kimse ugramadıııı

hoşgeldinnn nurdanımmm

bulursun sen bulursunn çok uzaklarda aramaaa

kimseee yokmuuu sesimii duyuyonuz muu niye bugunn buraya kimse ugramadıııı

ben vardım yaaa kızz sabah berii

dedikodu sayılmaz be yavrummburda yalan sylemek serbest taktik buu dimi ama
ama adı lazım olmayan kişiden zaten adam olmazmış ben sana bırak onu dicektimde diyememiştim ayıp olması diyesakalım yokki lafım dinlensinn
benim düğün tarihi belli oldu ekim 19 da inşallah soğuk olmaz diye umuyorumm bakalımm beklerim bakkk yakınsın zatiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…