Yaza Merhaba Çekilişi

Aa ne olmuş eylule? Ne zaman ui olmuş yok mu bi haber?

Senin ceyizine yapicam hayırlı bi kismetin çıktığında kuzum :)

gamzelim yazmış canım uı olmuş diye, bi fikrim yok benim :26: ama zeynep de numarası vardır kesin, olmadı ulaşırız ona bi şekilde, sıkıntı çıkmasın da :26:

yaa şimdi sırf bana onlardan yap diye zorla kısmet mi bulayım burcu, bunu mu istiyorsun :KK37:

gamzelim yazmış canım uı olmuş diye, bi fikrim yok benim :26: ama zeynep de numarası vardır kesin, olmadı ulaşırız ona bi şekilde, sıkıntı çıkmasın da :26:

yaa şimdi sırf bana onlardan yap diye zorla kısmet mi bulayım burcu, bunu mu istiyorsun :KK37:

:KK70: :KK70: :KK70: yok sirf o yüzden bulmana gerek yok sonucta ceyiz için illa yedekte birinin durmasi gerekmiyor dimi ama :) tamam anlastik yaparim nasil bisey istersin söyle bakim:))

böylee yapıcagını bildiğim içinnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

oyuna geldiimmm :KK37::KK37:

:KK70: :KK70: :KK70: yok sirf o yüzden bulmana gerek yok sonucta ceyiz için illa yedekte birinin durmasi gerekmiyor dimi ama :) tamam anlastik yaparim nasil bisey istersin söyle bakim:))

sen böyle iste dersen isteyemem ki ben :KK53: birini bulayım da hele bakalım bi salonumuzun şekli şemali nasıl olacak ona göre söylerim :KK37:

Hak denen bisi var kiz olmaz :))

aslan burcumm nasıl da savunmuş hakkımıı :KK9::KK9:

kimseee yokmuuu sesimii duyuyonuz muu niye bugunn buraya kimse ugramadıııı

kızlar selamlaarrr :KK3:

ananemde kahvaltıdaydık bugun resmen yedim yedim patladım :KK53::KK53: şimdi de ceza olarak yarın sabaha kadar hiç bişey yemeyecegim :KK19: zorlu bir 8 9 saat beni bekliyor sanırım :18::18:

geçmişi okuyup, hepinize tek tek laf yetiştirirp geliyorum :KK55:

hoşgeldinnn nurdanımmm :KK3:

bulursun sen bulursunn :KK23: çok uzaklarda aramaaa :KK23:

kimseee yokmuuu sesimii duyuyonuz muu niye bugunn buraya kimse ugramadıııı

ben vardım yaaa kızz sabah berii :KK14::KK14:

ne güzel dedikodumu yapmışsınız arkamdan :KK53: sanki başkaısnın hikayesiymiş gibi okudum valla çok eglenceliydi :KK53::KK53:

canım eski katilimm, seni çok özledim benn :KK31: gerçi şimdi burada yeşil ışık yaktıgın herkese bana yaptıklarını anlatmak vardı ama neyse hadi, karizmanı çizmiyim şimdi :KK33::KK33:

şekerim gamzelim inde söyledigi üzere bizim iş tamamen bitti :KK53: yani her ne kadar kendisi geri dönecegim deyip gittiyse de benim için dönüş kapıları tamamen kapalı :KK34: kasım da düğünüm yok seninkine gelebilirim sanırım :KK36: :KK16::KK16:

dedikodu sayılmaz be yavrumm:KK52::KK52::KK52:burda yalan sylemek serbest taktik buu dimi ama:KK53::KK53:
ama adı lazım olmayan kişiden zaten adam olmazmış ben sana bırak onu dicektimde diyememiştim ayıp olması diye:KK6::KK6:sakalım yokki lafım dinlensinn:KK53::KK53:
benim düğün tarihi belli oldu ekim 19 da inşallah soğuk olmaz diye umuyorumm bakalımm beklerim bakkk yakınsın zatiii

X