Yaza Merhaba Çekilişi

direk gözüküyoo canım, düşündüm o sihirli kupa şeklinde mi yaptırsam diyee, ama soğumaya başlayınca, yine siyaha dönmeye başlıyo ya hemen, o yüzden hep gözüksün istedimm

ben sevıyorum böyle değişik şeyleri ama o oscar ödullerı varya bir onları sevemedım komık geliyorlar bana

ameliyat olacaktı da canım, dünden beri haber gelmedi hiç merak ettim :26:

Anladım canım acil şifalar olsun kendisine

oluurr gell

benm katilim yok ben eminim artık

benım katilim de yok sanırım ya hiç ses yok..

Kızlar annelerinize ne aldiniz?

ben almadım canım annemi iki hafta sonra gorebılcm o zaman kadar ınternette bı kaneviçe modeli görmştm canım annem yazan onu yapabılırım ya da bole bısey,kayınvalideme de salça yapma makinesi almayı dusunuyrz yaza

ayy inşallah o zaman seneye anneler gününde bebişin kucagında olur, hediye olarak da kokusunu getirir sana

canım ne güzel dua etmişsin, blackangel benim için de babalar gunu oyledir gerçi bu tarz günlerin hepsi formalite sevene her gün özel gündür ama yine de insan buruk oluyr, cesminin dediği gibi sen de anne olduğunda bebişin sana sevgısını her gun hıssetırecek inşallah

ben kurbancığıma hediyeler aldım bugün ama seçmekte cok zorlandım umarım beğenirsin kurbancığıım

bebişler olunca hepimiz kutlayacagız anneler gününü inşallahh

hediyeler bana mı bak doğru söyle

inş canım o hislerin olacagına adım kadar eminim

Uzun ugraşlar sonucu katilimden emin oldum yuppii 1 2 gün kala söylucem tahmınımı şimdik heycanı kaçmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…