Yaza Merhaba Çekilişi

topik başı boş kalmışşşşş :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

yok ya kalırmı hiç hediyelerimi paketliyordum $178zq5.gif

canım ben hepsini tek tek paketledim en sonda bitince hediyelerim marketten karton kutu alıp hepsini onun içine koymaı düşünüyorum
ama hediye kutusu satan yerlerde varda baya tuzlu onun fiyatı

Hepsini ayri ayri paketlerin bende de öyle büyük kutu bulamıyorum :44:
Marketlerden de ne diyip isteyecegim ki

Hepsini ayri ayri paketlerin bende de öyle büyük kutu bulamıyorum :44:
Marketlerden de ne diyip isteyecegim ki

tatlım ne dicen boş karton kutu varmı diceksin yada nerde yaşıyorsun bılmıyorumda ıstemene bıle gerek yok mahalle bakkaları yada marketler kutuları kapının önüne koyuyorlar zaten yada bu ne alırsan bı mılyoncualrada sorabılırsın

tatlım ne dicen boş karton kutu varmı diceksin yada nerde yaşıyorsun bılmıyorumda ıstemene bıle gerek yok mahalle bakkaları yada marketler kutuları kapının önüne koyuyorlar zaten yada bu ne alırsan bı mılyoncualrada sorabılırsın

Evet ya.
Tesekkur ederim canim..

gece seni birisi dövmüş sanırım :KK53: ama sen de karşılık vermişsin demek ki elin kanadıgına göre :KK33:

9.30 da uyandımm, kahvaltımı ettimm, güzellik maskemi yaptımm :21: o kurudu ardından banyomu yaptım :21: şimdi de neskafem ve 2 küçük kurabıyemle buradayım :KK76::KK76:

gerçi saçlarım kuruduktan sonra çarşıya çıkacagım, bikaç hediye daha almam lazım kurbancıka :KK76:

ahhhh canımmmmmm alll alll :KK52::KK52::KK52:

kızlarr bana hediye almaya gittiniz demi hiçbiriniz yoksunuz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar bi önerim var zorunlu hediye yokmuş ya şey yapalımmı herkes kesesine göre bi parfüm bide oyuncak atsın kutuya çünkü bunları her kız sever

kızlarr bana hediye almaya gittiniz demi hiçbiriniz yoksunuz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kızlar bi önerim var zorunlu hediye yokmuş ya şey yapalımmı herkes kesesine göre bi parfüm bide oyuncak atsın kutuya çünkü bunları her kız sever

cüzdan ya da parfümdü benim bildiğim zorunlu hediyeee :KK53:

cüzdan ya da parfümdü benim bildiğim zorunlu hediyeee :KK53:

herkesin cüzdanı vardır bence tabi ihtiyacı olanlarda vardır mutlaka
amaaaa miss gibii kokan bir parfüme ve yumuşacık bi oyuncağa hayır dicek bi kız tanımıyorum ben bu topikte :KK12::KK12::KK12:

herkesin cüzdanı vardır bence tabi ihtiyacı olanlarda vardır mutlaka
amaaaa miss gibii kokan bir parfüme ve yumuşacık bi oyuncağa hayır dicek bi kız tanımıyorum ben bu topikte :KK12::KK12::KK12:

kızz bi de oyuncak masrafı çıkarma şimdi başımızaaa :KK1::KK1::KK1:

hem benim bi sürü oyuncağım var ki evde, sevgilim aldıı :KK16:

yenisine yerim yooook :KK15:

ben istemem oyuncak falaan, katilim sakın almaaaaaaaaaaaa :KK25:

kızz bi de oyuncak masrafı çıkarma şimdi başımızaaa :KK1::KK1::KK1:

hem benim bi sürü oyuncağım var ki evde, sevgilim aldıı :KK16:

yenisine yerim yooook :KK15:

ben istemem oyuncak falaan, katilim sakın almaaaaaaaaaaaa :KK25:

deme öyle deme demeee :KK20::KK20::KK20::KK20:
misgamzelinin katili yolla sen bakma ona
oda bana yollasın yeri yoksa ahahahaah hatta kocamaaaaaaaaaaaaan ayıcık yolla yeri kalmasın

$63842456bc7.gif

X