Yaza Merhaba Çekilişi

deme öyle deme demeee :KK20::KK20::KK20::KK20:
misgamzelinin katili yolla sen bakma ona
oda bana yollasın yeri yoksa ahahahaah hatta kocamaaaaaaaaaaaaan ayıcık yolla yeri kalmasın

Eki Görüntüle 1109101

kocaman bi ayıcığım vaaar zateeeen :KK16::KK16:

yılbaşında hediye etti sevdiceğimm :KK16::KK16:

bi sürü de küçük kardeşleri vaaaar onunn :KK16::KK16::KK16:

ben başka ayıcık istemiyorumm, sevgilimin ayıcıklarını aldatamaaaam :KK53:

kocaman bi ayıcığım vaaar zateeeen :KK16::KK16:

yılbaşında hediye etti sevdiceğimm :KK16::KK16:

bi sürü de küçük kardeşleri vaaaar onunn :KK16::KK16::KK16:

ben başka ayıcık istemiyorumm, sevgilimin ayıcıklarını aldatamaaaam :KK53:
tamam işte sen istemiosan bana yollarsın :))
kız ben çok seviyorum ayıcıkları henüz hediye alacak bi sevdiceğim olmadığı için herkesten istiyom bende :KK24::KK24:

hımmm du bakiiiim, kurbanım sensen sana bi ayıcık yolluyım ben o zamaaaaan :KK23::KK23::KK23::KK24:

tamam işte sen istemiosan bana yollarsın :))
kız ben çok seviyorum ayıcıkları henüz hediye alacak bi sevdiceğim olmadığı için herkesten istiyom bende :KK24::KK24:

benim hiç ayıcıkım olmadı şimdiye kadar :KK50: ananem almıştı ben 4 yaşındayken hala onunla beraber yatarım :KK50:

bu yaştan sonra da sevgili bulacam da bana ayıcık alacak da pek abes kaçar heralde :KK53:

benim hiç ayıcıkım olmadı şimdiye kadar :KK50: ananem almıştı ben 4 yaşındayken hala onunla beraber yatarım :KK50:

bu yaştan sonra da sevgili bulacam da bana ayıcık alacak da pek abes kaçar heralde :KK53:

canım benımmmm kurbanım sensen alcam ben sana en guzelınden merak etme sen hem neden abes kaçsınki kaç yaşında olursan ol içindeki çocugu hiç büyütme

kızzz benimki bana daha bu geçtiğimiz yılbşında aldı kocamaan bi tane (kendisi 32 yaşında, ben 28 yaşında, hatırlatiiimm :KK53:) olur yaniii sen merak etmeeee :KK76:

canım benımmmm kurbanım sensen alcam ben sana en guzelınden merak etme sen hem neden abes kaçsınki kaç yaşında olursan ol içindeki çocugu hiç büyütme

benim içimdeki çocuk büyümüyor da dışım büyüdüğü için ayıcık falan abes kaçar sanki gibi geliyor :26: hoş şimdiye kadar kimse ayıcık almadı diye neden dertleniyorsam, bana doğru düzgün çiçek alan bir sevgilim de olmadı ki hiç :KK37:

kızzz benimki bana daha bu geçtiğimiz yılbşında aldı kocamaan bi tane (kendisi 32 yaşında, ben 28 yaşında, hatırlatiiimm :KK53:) olur yaniii sen merak etmeeee :KK76:

ben hiç hayal edemiyorum kız kendimi öyle :KK53: bana artık daha oturaklı hediyeler lazım sanırım :KK6:

benim içimdeki çocuk büyümüyor da dışım büyüdüğü için ayıcık falan abes kaçar sanki gibi geliyor :26: hoş şimdiye kadar kimse ayıcık almadı diye neden dertleniyorsam, bana doğru düzgün çiçek alan bir sevgilim de olmadı ki hiç :KK37:

ben hiç hayal edemiyorum kız kendimi öyle :KK53: bana artık daha oturaklı hediyeler lazım sanırım :KK6:

kaç yaşındasınki sen :KK53:

hahahay aynı modlardayım bende 27 ama söylemeye bile alıştıramadımki kendimiii :KK36::KK36::KK36:
neyse bebiş ben bi duş alıyım geliyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ben 29 olurken bu kadar tatava yapıyorsam 30 a girerken komaya girecem sanırım :18::18:

sıhatler olsun canım, görüşürüz :KK16::KK16::KK16:

herkesin cüzdanı vardır bence tabi ihtiyacı olanlarda vardır mutlaka
amaaaa miss gibii kokan bir parfüme ve yumuşacık bi oyuncağa hayır dicek bi kız tanımıyorum ben bu topikte :KK12::KK12::KK12:

O kız benim :)) oyuncak hiç sevmem parfüme de alerjim var katılım sakin alma bana ama bugün kurbanima çanta bakarken minik yandan asmali çantalar vardı kutu gibi çok şirin onlara hayir demem :) katılım okumuyor bunların hiç birini ya neyse bakalım :)

X