Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar
dün şükürler olsun ki misafirlerimi sorunsuz bir şekilde ağırladım:KK9:tahmin ettiğimden kalabalık geldiler ama çok şükür her şeyim yetti:KK16::KK16:

Ohhhh hadi gözün aydın:KK8:

günaydın topiğin gülleri:KK31::KK76:

Günaydın güzeller hoşgeldiniz nasılsınız:KK16:

:KK16::KK16::KK16:

Sagol tatlimmm.12:30 dan sora serbestim cnm ama bedava drgil yani 90 tl alcam :KK66:)

Mesai mi yapıyorsun? Ben de yarın ales'te sınav görevlisiyim.

Gunaydin kizlaarrr :KK3:
Sabah bi kalktim bacagim morarmis parmagim kaniyor :KK53:

Hayır olsun inşallah. Morarma belki bir yere çarpmışsan sonradan zamanla morarmış olabilir de parmağın nasıl kanıyor bir açıklama getiremedim:26:

Hayır olsun inşallah. Morarma belki bir yere çarpmışsan sonradan zamanla morarmış olabilir de parmağın nasıl kanıyor bir açıklama getiremedim:26:

saolasın cnm:KK16:eve gider gitmez harika bir tariften poğaça yaptım birde kek oh mis oldu valla:KK9::KK9:

Herkese günaydın bende sınav görevlisiym bugün son oturum başlamak üzere sonrasında kurbanıma hediyeler almaya gideceğim :))

Aynen ya:44:
Tövbe tovbe:KK37:

Kizlarr gunaydin ne guzel uyandim bugun tum hafta oldukca yorulmusum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu arada ptt burda da paketi açıyor ben adres olarak ptt şubesini yazmıstım adres bilgilerime..
eğer katilimin bulunduğu yerde de paketler açılıyorsa isterse sürat kargoyla gönderebılır katilim:))
katilciğim oyle bişey olursa zeyye ulaş o da bana ulaşsın yeniden adres yazayım ya da bana mesaj yaz telefondan adresı yazayım :KK34:

Son düzenleme:
Napıyosunz kızlar benim görevim bitti cok sükür :))

Günaydın kizlar:)

Sizden fikir almak istiyorum. Yarina ananemle babanneme anneler günü hediyesi için ahsap obje boyamayi düşünüyorum. Ama karar veremedim neler olabilir sizce?

Gunaydin kizlaarrr :KK3:
Sabah bi kalktim bacagim morarmis parmagim kaniyor :KK53:

gece seni birisi dövmüş sanırım :KK53: ama sen de karşılık vermişsin demek ki elin kanadıgına göre :KK33:

niyee kimse yok bugünnnnnnnnnn :63::63::84::84::84::84::84:

9.30 da uyandımm, kahvaltımı ettimm, güzellik maskemi yaptımm :21: o kurudu ardından banyomu yaptım :21: şimdi de neskafem ve 2 küçük kurabıyemle buradayım :KK76::KK76:

gerçi saçlarım kuruduktan sonra çarşıya çıkacagım, bikaç hediye daha almam lazım kurbancıka :KK76:

gece seni birisi dövmüş sanırım :KK53: ama sen de karşılık vermişsin demek ki elin kanadıgına göre :KK33:

9.30 da uyandımm, kahvaltımı ettimm, güzellik maskemi yaptımm :21: o kurudu ardından banyomu yaptım :21: şimdi de neskafem ve 2 küçük kurabıyemle buradayım :KK76::KK76:

gerçi saçlarım kuruduktan sonra çarşıya çıkacagım, bikaç hediye daha almam lazım kurbancıka :KK76:

Olabilir :KK52:........

X