Yaza Merhaba Çekilişi

doğru söyledim yaa yine de inanmıyosun :KK53: paronayak olduk hep berabercenek :KK8::KK8:

o değil de ben artık sevdiceğime bile inanamıyciiiim sanırsaaaam :KK53:

burda alışmıtımm ya inanmamaya, bugü bana ne dese, ne yazsaa "gerçekten mi, sahiden mi" diye sorup durdummm :KK53:

örnek diyalog:

Özhan:
Seni çok özledim aşkım.. :KK16:
Ben: Gerçekten miiiii :KK23:
Özhan: evet, tabiiii :KK31:
Ben: inansam mı kiii :26:
Özhan: aşkım, ne içtin seeen :KK47:

Son düzenleme:
Dün yazmadıki zaten bugun yazdı whatsapptan :KK52:

dün ekleyip bugun yazmışımdır belki :KK8::KK8:

burda alışmıtımm ya inanmamaya, bugü bana ne dese, ne yazsaa "gerçekten mi, sahiden mi" diye sorup durdummm :KK53:

örnek diyalog:

Özhan:

:KK60: :KK60: :KK60:

çocugun suçu ne kızz, o senin katilin değil ki ondan şüphelenme :KK60: :KK60:

örnek diyalog:

Özhan:

hahah cidden hepimiz paronayak olucaz bu gidişle.İnansammıki özlediğine :KK52: Ama emınım çekiliş sonunda herkes şaşırıcak ayy o demişti inanmadım falan diyecegiz sanırım.Belkide katilimizle konusuyoruz hiç şüphelenmiyoruz belki katil bildiklerimiz aslında degıl :26:

hahah cidden hepimiz paronayak olucaz bu gidişle.İnansammıki özlediğine :KK52: Ama emınım çekiliş sonunda herkes şaşırıcak ayy o demişti inanmadım falan diyecegiz sanırım.Belkide katilimizle konusuyoruz hiç şüphelenmiyoruz belki katil bildiklerimiz aslında degıl :26:

he heeeee :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ramazan olmasa bile yaz sonu sonbahara merhaba çekilişi yaparız kesin :KK53: o zaman sen de gelirsin aramıza :KK16::KK16:

ramazanda olmasın yaaaa :26: ben küçücük bi beldede oluyorum yazın, hiçbişi bulamam orda hediya olaraaak :26:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ramazan da ben de baygın oluyorum yaa :26: eylül gibi yaparız o zaman, hem herkes dönmüş olur tatilden, yeniden toplanmış oluruz burda :KK16::KK16:

ben eylul 16 sonrası gidicem tatile bir aksilik olmazsa ama banada mesaj atın unutmazsanız zaten 3 4 gun kalıcam

ben de hediyeciklerimi paketlemek istiyorum artıkkkk :KK31::KK31:

ama paketim yok henüüüz :KK53:

Ne zaman basliyoruz gondermeye hatunlar :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X