Yaza Merhaba Çekilişi

tamamdır çekirge, bu görev sende :KK51:

kimlerden şüpheleniyorsun :KK53:

Söylemem ama aralarından ikisini söyleyım mavim51 ve yekta çok genel ipucları verdiler onlarıda kattım o yuzden.True bir numaralı adayım :KK52: Senden hiç şüphelenmiyorum :KK19:Senın ipucları çok az gerçi dimi neydilerdiki :KK52:

çocukların kalbinii kırmakk günahh carpılırsınnn walaaaaaa

Çarpılırmıyımki :26: Ama yalan söylemıyorumdur belki:KK25: Belki söyluyorumdur ay bilemedim şimdik :KK51:

herşey iyi güel hoş da, bu hediyeleri koymak için kutuyu nerden bulaacaaazz, fikri olan var mıııı :26:

çekirge sıcrar sıcrar 3.deee yakalarımmmm

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Söylemem ama aralarından ikisini söyleyım mavim51 ve yekta çok genel ipucları verdiler onlarıda kattım o yuzden.True bir numaralı adayım :KK52: Senden hiç şüphelenmiyorum :KK19:Senın ipucları çok az gerçi dimi neydilerdiki :KK52:

çocugu yok dedim, sevdigi biri var dedim, whatsap kullanıyor dedim, bence gayet yeterli ipuçları :KK51: yoksa ben senin katilin olabilir miyim ki :26:

Çarpılırmıyımki :26: Ama yalan söylemıyorumdur belki:KK25: Belki söyluyorumdur ay bilemedim şimdik :KK51:

çarpılırsınn çarpılırrrrr

bunlar senin katil şüphelilerin miii :KK53:

herşey iyi güel hoş da, bu hediyeleri koymak için kutuyu nerden bulaacaaazz, fikri olan var mıııı :26:

Onu bende düşünüyorum bulamadım henüz nerdn kutu bulcagımı
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

çocugu yok dedim, sevdigi biri var dedim, whatsap kullanıyor dedim, bence gayet yeterli ipuçları :KK51: yoksa ben senin katilin olabilir miyim ki :26:
o ben diilim işteeee ben dha yeni whatsapp yukledım bikerem sırf bu çekiliş için:KK50:

çarpılırsınn çarpılırrrrr

pembe yalandan olmaz galıba ama :KK53:

bunlar senin katil şüphelilerin miii :KK53:

evet ama beni hiiç kandırmaya çalışma ben seni elemişim elenmiş listemdesin hıhh :KK30:

Onu bende düşünüyorum bulamadım henüz nerdn kutu bulcagımı

o ben diilim işteeee ben dha yeni whatsapp yukledım bikerem sırf bu çekiliş için:KK50:

pembe yalandan olmaz galıba ama :KK53:

evet ama beni hiiç kandırmaya çalışma ben seni elemişim elenmiş listemdesin hıhh :KK30:

küstümm saaanaaaa kırdınn beniiii katilimin buldum sandım heveslendimm hayal kurdum ümitlendimmmmm :26::26:

yok ben sana yardım etcektimmm :26:

yekta - kurbanım bekar dedi

true ve mavisim51 ise - kurbanım evli dedi

sen evli misin bekar mı :KK1:

yekta bekarmı dedi aaa sildim onuuu :KK53: evliyim ben kaldı iki hadi hayırlısı bakalım true ya kesin eminim :KK52: Önsezi diyelim :KK52:

X