Yaza Merhaba Çekilişi

tamamdır çekirge, bu görev sende

kimlerden şüpheleniyorsun

Söylemem ama aralarından ikisini söyleyım mavim51 ve yekta çok genel ipucları verdiler onlarıda kattım o yuzden.True bir numaralı adayım Senden hiç şüphelenmiyorum Senın ipucları çok az gerçi dimi neydilerdiki

çocukların kalbinii kırmakk günahh carpılırsınnn walaaaaaa

Çarpılırmıyımki :26: Ama yalan söylemıyorumdur belki Belki söyluyorumdur ay bilemedim şimdik

herşey iyi güel hoş da, bu hediyeleri koymak için kutuyu nerden bulaacaaazz, fikri olan var mıııı :26:

çekirge sıcrar sıcrar 3.deee yakalarımmmm

çocugu yok dedim, sevdigi biri var dedim, whatsap kullanıyor dedim, bence gayet yeterli ipuçları yoksa ben senin katilin olabilir miyim ki :26:

çarpılırsınn çarpılırrrrr

bunlar senin katil şüphelilerin miii

herşey iyi güel hoş da, bu hediyeleri koymak için kutuyu nerden bulaacaaazz, fikri olan var mıııı :26:

Onu bende düşünüyorum bulamadım henüz nerdn kutu bulcagımı

çocugu yok dedim, sevdigi biri var dedim, whatsap kullanıyor dedim, bence gayet yeterli ipuçları yoksa ben senin katilin olabilir miyim ki :26:
o ben diilim işteeee ben dha yeni whatsapp yukledım bikerem sırf bu çekiliş için

çarpılırsınn çarpılırrrrr

pembe yalandan olmaz galıba ama

bunlar senin katil şüphelilerin miii

evet ama beni hiiç kandırmaya çalışma ben seni elemişim elenmiş listemdesin hıhh

küstümm saaanaaaa kırdınn beniiii katilimin buldum sandım heveslendimm hayal kurdum ümitlendimmmmm :26::26:

yok ben sana yardım etcektimmm :26:

yekta - kurbanım bekar dedi

true ve mavisim51 ise - kurbanım evli dedi

sen evli misin bekar mı

yekta bekarmı dedi aaa sildim onuuu evliyim ben kaldı iki hadi hayırlısı bakalım true ya kesin eminim Önsezi diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…