Yaza Merhaba Çekilişi

Burdan katilciğime sesleniyorum.Canım ben baya fazla bisiycik aldim heves ettigim icin ama sende bana al diye degil.Sakın yanlıs anlamayasın öyle bir beklentim yok asla daha öncede demistim.Ufacik bir notun bile mutlu eder cunku onu benim icin dusunup yazmıs olman cok degerli:)).Seni coook öpüyorum.Yanlıs anlasılmaması icin yazmak istedimm öyle kötü duygulara sahip biri degilimm

ayy sen ol benim katilim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

afiyet olsun canım :))
Teeşkkur ederim cnm azcık yandı gerçi buraya bakcam derken

bendeee eve gidince paketleyip atcamkiiii benimkilerde 11 parca ama bikac seyde alcammm ayyy canım kurbisim bnm umarım bnm katilim de benim kadar heyecanlı olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim o zaman hazir daha hediye almamisken ben sadece bi mektup yazayim gondereyim olur mu :)

Neyse hediyeleri paketlicem diye hala yemek yemedim.En iyisi yemek yiyimde sonra barim

Canim o zaman hazir daha hediye almamisken ben sadece bi mektup yazayim gondereyim olur mu :)
Sımdide ayrı mutlu oldummm canim katilim benimmm.Sımdiye kadr ben hic mektup almadım kimse mektup yazmadım.Cok mutlu olucagımi dusunuyorum canim katilimm

hah katilimi buldumm işte sensinn

Neyse hediyeleri paketlicem diye hala yemek yemedim.En iyisi yemek yiyimde sonra barim

Benim gibi yakma yemeği buraya bakarken Afiyet olsun cnm

Sımdide ayrı mutlu oldummm canim katilim benimmm.Sımdiye kadr ben hic mektup almadım kimse mektup yazmadım.Cok mutlu olucagımi dusunuyorum canim katilimm

Kiz saka yapıyorum :) katilin olsam söyler miyim :)

Ama sen iste mektup yazip gonderirim :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…