Yaza Merhaba Çekilişi

tamam canım teşekkür ederim kimileri acıyor demişti terddutte kalmıştım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ptt kargonun açma ihtimali vaaar yalnızzz :26:

ben askerime ne zaman kargo göndersem özene bözene yaptığım fiyonklu tüllü paketlerimi hep açtılaaar :KK43::KK43::KK43:

ptt kargonun açma ihtimali vaaar yalnızzz :26:

ben askerime ne zaman kargo göndersem özene bözene yaptığım fiyonklu tüllü paketlerimi hep açtılaaar :KK43::KK43::KK43:

Açıyorlar evet bende çok gönderdiğim için biliyorum o kadar göndermeme ragmen tanıdılar beni yinede açıyorlar.Benımkıler yine ufak tefek poşetlerdi gerçi ama adamcagızın biri koca kolı iyice bantlamıi açılmasın giderken diye onu bile açtılar :KK47::KK47:

Teeşkkur ederim cnm azcık yandı gerçi buraya bakcam derken :KK52:
Evet benim :KK37:

Ufak ufak şeyler cnm alttaki ayakkabı kutusu :KK45: Henuz hepsını koymak için kutu bulamadım bılmıyorum nerden bulucam :26:

Herkes istediği elinden geldiği kadar diye bılıyorum canım bende çok heveslıyım ondan şey ettim. Öyle ufak ufak istediği şeylerden almaya çalışıyorum

Att at gerçi ben seni elemiştim ama yinede merak ettim :KK52:

Heves fazla bende :KK52: Facede bir komik söz okumuştum ; Bir kadın bunalımı : Bunalım, Bunaalım, Bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da, bunu da.....:KK52::KK52:

aynen canım bende okudumm gercektende öylee kadının elinee para vermicen bidee çarsıda tek basına bırakmıcann sonucu evin yolunu zor buluyo oluyo bende çok yapıyorummmm:KK52::KK52::KK52:

Teeşkkur ederim cnm azcık yandı gerçi buraya bakcam derken :KK52:

aynen canım bende okudumm gercektende öylee kadının elinee para vermicen bidee çarsıda tek basına bırakmıcann sonucu evin yolunu zor buluyo oluyo bende çok yapıyorummmm:KK52::KK52::KK52:

Valla kendimden geçiyorum başka bir insan oluyorum ay buda buda buda :KK52::KK52::KK52: Eşimle çıktıgımızda elimi sıkı sıkı tutuyor bir magazaya çok dikkatli baktıgımda :KK52:

simdi bilenler yardım etsin mesela hepsini paketleyip kutuya koycamkutuyuda paketlicem acmazlar degilmi ?

Walla canım ben benim sevdicegime kargo gönderiyorum ptt ve süratle ikiside açmadı

Bende çok istedimm artık ilk çekiliş bayram mı olur bilemiyorum ama hemen geleceğim :)
Senin için şüphelendiğim biri var özelden yazacağım hemen :)

Aaaa bayram çekilişi güzel fikirmiş bence :KK53: gerçi ben bütün ramazanı baygun geçiriyorum ama olsun kurbanım için kıyak yapabilirim :KK53:

heyoooooooo :KK8::KK8::KK8:

benim de katilim varmışşşşş :KK8::KK8::KK8:

dayanamadı benim üzülmeme yazdı banaaaa :KK16::KK16::KK16:

canım katilim benimmm, çok seviyorum seniiii :KK16::KK16::KK16:

neden benmkinden ses yok :KK50::KK50: oysaki eğer whatsap kullanmıyorsa normal sms atsa bile cevap verebilirim :KK50: ama beni hiç sevmiyor sanırım :KK50:

adında a harfi varmış :) katilim çok insaflııı :)))

aaaaaa benim de adım da a harfi var :KK53::KK53:

Huu katilim sana sesleniyorum bi ses var da :KK70: watsuptan falan yaz yani bi yerden :KK70:

burcuya katılıyorum sevgili katilim :KK4:

Eki Görüntüle 1108395 . Kurbancigimin hediyrlerden bir kismi daha eksikler var :))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

blackangel :KK53::KK53: senin ipuçlarını hiç bilmiyorum ben, yoksa o hediyeler bana mı :KK53::KK53:

Bu arada birşey sormak istiyorum kızlar.Ben şimdi deneyimsizim ilk oldugundan :KK52::KK52: bu kargo olayını hangi kargoyu tercih ediyorsunuz.Ptt uygun ama mafediyor kargoyu ordan oraya paketleri açtırmadan almıyor falan paketlemişim açamam onları bida görsunle diye .Hangi kargo güzel bir şekilde göturur acaba içine bakmak istemeden :26: Birde ben cam v.s kırılcak şeyler almaya çekindim açıkcası elim çok gitti ama kırılma ihtimali çok yüksek onu nasıl yaptınız

ben bir önceki çekilişte ptt kargoyla yollamıştım, sadece sordu bana içinde kırılacak yada akacak bişey var mı diye :26: paketleri açmaya kıyamamıştı :KK1: ama eger öyle bir tehlike varsa ptt kargoyla göndermemek en iyisi sanırım :26: zaten çok bi fiyat farkıda yoktur herhalde :26:

Rica ederim tatlim

Sende tatlım didin senmisin yoksa katilim :26::26: yektadanda şüphelendim o yuzden :KK52: Aman kafam karıştı bak herkes diyebilir dimi bende diyorum Yoksa ben kendi kendimin katilimiyim :26::KK28:

kızlar bu arada kaç tane hediye alacagız diyenler veya blackangel ın hediyelerini görünce ben bu kadar almadım diye morali bozulanlar olmuş :26: bence bunların hiçbirini kafanıza takmayın :KK34: burda önemli olan sohbet etmemiz, tasnımadıgımız insanlar için bişeyler çabalamamız. sonuçta herkesin maddi durumu farklı :KK34: ve ben aramızda hiç kimsenin bana az hediye geldi diye dertlenecegini sanmıyorum, yeter ki seçilen hediyeler az bile olsa özenli ve samimi olsun :KK16:

Kızlar benim isyerimin alt katinda ptt var goruyorum atiyorlsr yerlere savuruyolar ben oyuzden ptt ile yollamıcam.Eger paaketlerimi acarlarsa otobuse vervem kurbanım artik bi zahmetcik otogardan aliverir heralde:KK9:

Son düzenleme:
kızlar bu arada kaç tane hediye alacagız diyenler veya blackangel ın hediyelerini görünce ben bu kadar almadım diye morali bozulanlar olmuş :26: bence bunların hiçbirini kafanıza takmayın :KK34: burda önemli olan sohbet etmemiz, tasnımadıgımız insanlar için bişeyler çabalamamız. sonuçta herkesin maddi durumu farklı :KK34: ve ben aramızda hiç kimsenin bana az hediye geldi diye dertlenecegini sanmıyorum, yeter ki seçilen hediyeler az bile olsa özenli ve samimi olsun :KK16:
Sana aynen katılıyorum onemli olan burdaki sıcaklık ve samimiyet

Ama şükürki ayakkabı düşkünlüğüm çanta düşkünlüğüm yok kadınlar en çok bu ikisine para harcarmış:KK52: Arkadaşında maşallahı varmış :KK52: Giydimi acaba hepsini ben genelde alıp dolaba tıkarım giydiğim nadirdir :KK52:

çok giydi diyemem kii montlarıı falanda oldugundan sürekli farklı giyerdi benim çanta merakım var wala çok yok ama sürekli değişip takarım arkdaşlatım istiyo yeni mi aldın diye bende kızzz kaç defa taktım diyomm aldım zamanında şimdi işten çıkınca iyi oldu her renk olmassda aiyi oluyo sewiyorumm hep aynı sey giyip takmayı sevmiyorumm daa

Kızlar ben genelde yurt iciyle gonderiyodum kargo kurabiye pasta bile gondermistim istanbula biseycik olmamisti.Ayakkabi gondermistim diyarvakira ne diye sorduydular ayakkabi dedim osekilde sarip gonderdiydiler

X