Yaza Merhaba Çekilişi

Burdan katilciğime sesleniyorum.Canım ben baya fazla bisiycik aldim heves ettigim icin ama sende bana al diye degil.Sakın yanlıs anlamayasın öyle bir beklentim yok asla daha öncede demistim.Ufacik bir notun bile mutlu eder cunku onu benim icin dusunup yazmıs olman cok degerli:)).Seni coook öpüyorum.Yanlıs anlasılmaması icin yazmak istedimm öyle kötü duygulara sahip biri degilimm:KK16:

ayy sen ol benim katilim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

afiyet olsun canım :))
Teeşkkur ederim cnm azcık yandı gerçi buraya bakcam derken :KK52:
özel nedenlerden dolayı pek gıremıorum şekerim ama fırsat buldukca uçuciyim burayaa :KK55: kendmle

blackangel olma ıhtımali var sanki herkesin katili yazıyo yahu benim katilim çok sabırlı ,kurbanını da çok merak etmeyen biri vaar o da eylül dmeek ki katil adayım olabilr:KK1: :KK15:

Evet benim :KK37:

amanın bu neeeeeeee :KK53::KK53::KK53: çarşının hepsini aldın galibaaa :KK31:
o en alttaki büyük kutuya koyup mu yolluyacaksınn

o en alttaki büyük kutuya koyup mu yolluyacaksınn :31:

Ufak ufak şeyler cnm alttaki ayakkabı kutusu :KK45: Henuz hepsını koymak için kutu bulamadım bılmıyorum nerden bulucam :26:

kaç parcaa hediye alınıyoo kiii

Herkes istediği elinden geldiği kadar diye bılıyorum canım bende çok heveslıyım ondan şey ettim. Öyle ufak ufak istediği şeylerden almaya çalışıyorum

Kızlaaarr bende atimmi resim :))

Att at gerçi ben seni elemiştim ama yinede merak ettim :KK52:

bendeee eve gidince paketleyip atcamkiiii benimkilerde 11 parca ama bikac seyde alcammm ayyy canım kurbisim bnm umarım bnm katilim de benim kadar heyecanlı olur

Burdan katilciğime sesleniyorum.Canım ben baya fazla bisiycik aldim heves ettigim icin ama sende bana al diye degil.Sakın yanlıs anlamayasın öyle bir beklentim yok asla daha öncede demistim.Ufacik bir notun bile mutlu eder cunku onu benim icin dusunup yazmıs olman cok degerli:)).Seni coook öpüyorum.Yanlıs anlasılmaması icin yazmak istedimm öyle kötü duygulara sahip biri degilimm:KK16:

Canim o zaman hazir daha hediye almamisken ben sadece bi mektup yazayim gondereyim olur mu :)

Neyse hediyeleri paketlicem diye hala yemek yemedim.En iyisi yemek yiyimde sonra barim:KK9:

Canim o zaman hazir daha hediye almamisken ben sadece bi mektup yazayim gondereyim olur mu :)
Sımdide ayrı mutlu oldummm canim katilim benimmm.Sımdiye kadr ben hic mektup almadım kimse mektup yazmadım.Cok mutlu olucagımi dusunuyorum canim katilimm:KK16:

bendeee eve gidince paketleyip atcamkiiii benimkilerde 11 parca ama bikac seyde alcammm ayyy canım kurbisim bnm umarım bnm katilim de benim kadar heyecanlı olur

hah katilimi buldumm işte sensinn :KK52::KK52:

Neyse hediyeleri paketlicem diye hala yemek yemedim.En iyisi yemek yiyimde sonra barim:KK9:

Benim gibi yakma yemeği buraya bakarken :KK52::KK52: Afiyet olsun cnm

Sımdide ayrı mutlu oldummm canim katilim benimmm.Sımdiye kadr ben hic mektup almadım kimse mektup yazmadım.Cok mutlu olucagımi dusunuyorum canim katilimm:KK16:

Kiz saka yapıyorum :) katilin olsam söyler miyim :)

Ama sen iste mektup yazip gonderirim :)

Son düzenleme:
X