Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlaaaaarrr sizce bunun icinde ne vaaar.Kurbancigima gitmek uzere paketlendii.

Bilmiyomki sevimkimisin degilmisin gormedimki resmini gostermedinn

Bilmiyomki sevimlimisin degilmisin gormedimki resmini gostermedinn sen benim arkadaslik teklifimide kabul etmedin hihhhh
Telden giriyorum gormedim ki hemen ediyorum :))

Su sol ustteki resim benim hani avatardaki olan:)
neden inanmadın ki acaba bana :26:

kesin bana yaa, hem sevimli de demişsin

Ortaligi karistircam demedin mi hatun ondan dedim:) umrandan duymadan inanmam hih:)

Kizlar ben kaçıyorum bu aksam girebilir miyim tekrar bilmiyorum kuzenlerimle tatil plani yapcaz biraz:) öpüldünüz :)

Ya banada mesaj atinda dolsun şu yüz mesaj saçmasi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ortaligi karistircam demedin mi hatun ondan dedim:) umrandan duymadan inanmam hih:)

Kizlar ben kaçıyorum bu aksam girebilir miyim tekrar bilmiyorum kuzenlerimle tatil plani yapcaz biraz:) öpüldünüz :)

ümran demez ki öyle bişey ben derim ancak

iyi tatil planları sana canımcım görüşmek üzereee

Bende telden girdigim icin suan pek goremiyorum kucuk kakdi :))

Hoşgeldin:) ben hastayim ama iyi sayilirim sen nasilsin:)

Bende yorgun bitap ve başagrılı bir haldeyim valla yaşlıymışım gibi hissediyrum şuan bir ayagım cukurda sanki

Kızlaaaaarrr sizce bunun icinde ne vaaar.Kurbancigima gitmek uzere paketlendii.

Eki Görüntüle 1106836

ah cnm katilime bakın sizz o senın sevımlılıgın ne guzel tam zevkıme uygun şıkır şıkır cici bir paket o

Bu arada bende ekledim resim Ama kınamdakini ekledim günlük halimi koymam

Ya banada mesaj atinda dolsun şu yüz mesaj saçmasi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Özel mesajmı atalım :26: Konulara yazdık.a dolmuyormuydu o mesaj hakkı benmi yanlış hatırlıyorum acep:26:

Aaa forumda gormustum seni daha once demkki senmissin :)) Evet tatlimm cok sevimli ve guzel hatunsunn

Aaa forumda gormustum seni daha once demkki senmissin :)) Evet tatlimm cok sevimli ve guzel hatunsunn

Nerde gördünki beni ben niye hatırlamıyorum resimmi koymuşum :26::26: Bu arada teşekkur ederim o senın güzelliğin :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…