Yaza Merhaba Çekilişi

hoşgeldin bacımm :KK42::KK42:

ayy resmime de yorum yazmışsın çok utandım şimdi :KK17::KK17: teşekkür ederim tüm güzel sözlerin için :KK16::KK16:

benim saçlarımın öyle uyuz bir dalgası var ki düzleştirmeden açık bir şekilde hiç kullanamıyorum :KK50: hiç olmazsa kısa olsun da daha rahat düzleştirirm dedim :KK53: gerçi gayet de üşenip topluyorum genelde saçımı, fare kuyrugu gibi oluyor ama önemli olan benim rahatlıgım diyorum :KK33: ne biçim kadınım ben yaa, kadın dedigin süslü olur biraz :KK33:

Benimde pırasa gibi dümdüz ah olsa dalgam çok isterdim bende hafif dalgalı saçlar ne güzel öyle sür köpugu kıvırcık olsun kıskanıyorum dalgalı saça sahıp olanları :KK23:

ümran cnm nasılsın:KK3:bebiş nasıl bizde istiyoruz son halinin fotosunu:KK16::KK16:

Bana da gönder litfeeeeennn

bi benimkini bulmuyosun haa, hain berfooo :110::95::95:

bende özledim kiii :KK16::KK16: ama en çok elif nisa yı özledim :emir_bebek: resim istiyorumm hemeennn :emir_bebek:

size yokk, sadece bana var resim :emir_bebek:

ben burdayıımmm :KK3::KK3:

Aaa umran mi yazmis:) bebis nasil acaba elif nisayi görmek istiyoruz annesiiii:)
yarın sabah kuzunun fotosunu paylasicam kızlar şimdi telden giriyorum sabah ilk iş foto olacak :KK66: hepinize tes.ederim kızım da bende cok cok iyiyiz teyzeleri

Benimde pırasa gibi dümdüz ah olsa dalgam çok isterdim bende hafif dalgalı saçlar ne güzel öyle sür köpugu kıvırcık olsun kıskanıyorum dalgalı saça sahıp olanları :KK23:

hee evet köpük sürünce dalgalı oluyor doğru :KK31: ama bana yakıştırmıyormuş uyuz arkadaşlarım dalgalı saçı :KK47: illa düz istiyorlar, sanki kendileri uğraşıyorlarmış gibi :KK47:

şimdi merak ettimm acaba kimmm

ısırıımmm tabii hemde nasıll valaa

ısır valla senden kıymetli mi ne olacakk :KK16::KK16:

yarın sabah kuzunun fotosunu paylasicam kızlar şimdi telden giriyorum sabah ilk iş foto olacak :KK66: hepinize tes.ederim kızım da bende cok cok iyiyiz teyzeleri

olleeeyyyy :KK16::KK16:

yalnız umran o kadar hava attım burda bitek baan gösterecek size yok diye, sen herkese gönderecekmişsinn :KK19::KK19: küstümm :KK36::KK36:

X