Yaza Merhaba Çekilişi

Nerde bu hatunlaaar.Kimseden ses cikmiyor herkes cok yorgun sanirim:KK14:

ne renkleri seviyor..
sende sakaryadasın dımı. bende :KK31:

sakaryadayım:) son iki ayım kaldı inşallah:):):)

aaaa sakarya daki 3 yü de buldukkk :KK76::KK76: ee 3 lü buluşma ayarlasak yaa :KK24:

benim kurbanımm bekar whatsapp kullanıyooo güzel sevimli bi kıss :KK52::KK52:

sanırım benden bahsediyorsun :KK53:

Benim kurbanım makyaj yapmayı sevmiyorrrrrr

seni eledim :KK51:

benınm kurbanım makyaj yapması sevıyor bıraz suslu bırı olsa gerek :) olsun ben ona en guzellerını gondercem merak etmesın. bırde cocugu yokmus ama ıstıyormus

seni de eledim :KK51:

Sevgili kurbanım, işte bu cici senin için:

images

Bi de bu:

Eki Görüntüle 1106467

bana mı aldın doğru söyle :KK53: çok begendim, lütfen benm olsun lutfen lutfeennn :84: :84:

kayacans
parfiremm

bunlar solitarywoman kurbanı olabilir..
eğer birilerini atlamadıysam..

unutmayın yazın bi köşeye çıkacak :KK30:

bi benimkini bulmuyosun haa, hain berfooo :110::95::95:

oy oy oy canım benim özledim seni diğer kızları telden girerek iyi yapmışsin bende telden giriyorum cts günü 40 ımız cikiyo sana bi ara fotosunu gondereyim bak bakalım kuzum büyümüş mu :)

bende özledim kiii :KK16::KK16: ama en çok elif nisa yı özledim :emir_bebek: resim istiyorumm hemeennn :emir_bebek:

Bana da gönder litfeeeeennn

ümran cnm nasılsın:KK3:bebiş nasıl bizde istiyoruz son halinin fotosunu:KK16::KK16:

size yokk, sadece bana var resim :emir_bebek:

Nerde bu hatunlaaar.Kimseden ses cikmiyor herkes cok yorgun sanirim:KK14:

ben burdayıımmm :KK3::KK3:

bikaç gün buralardayım ve çok fena iz sürecegimmm :KK51: bilgisayarıma format attıgım için geçmişe dair bütün notlarım silindi, sil baştan başlamam lazım şimdi :emir_bebek: bikaç isim eledim bile son sayfaları okuyarak :KK1:

bende ipuçlarıomı bi toparlayım :emir_bebek:

çocugu yok, sevdigi biri var, bi de yeni bi ipucu vereyim, kurbanım whatsap kullanıyor :emir_bebek: ayrıca kendisine ankaradan bikaç hediye aldım ve bende hediye alma kervanına katıldım :KK1: umarım begenir :KK31:

X