Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlaaaaarrr sizce bunun icinde ne vaaar.Kurbancigima gitmek uzere paketlendii.:KK16:

$hedayeee.jpg

Bilmiyomki sevimkimisin degilmisin gormedimki resmini gostermedinn:KK47:

Bilmiyomki sevimlimisin degilmisin gormedimki resmini gostermedinn:KK47: sen benim arkadaslik teklifimide kabul etmedin hihhhh:KK49:
Telden giriyorum gormedim ki hemen ediyorum :))

Su sol ustteki resim benim hani avatardaki olan:)
neden inanmadın ki acaba bana :26:

kesin bana yaa, hem sevimli de demişsin :KK9:

Ortaligi karistircam demedin mi hatun ondan dedim:) umrandan duymadan inanmam hih:)

Kizlar ben kaçıyorum bu aksam girebilir miyim tekrar bilmiyorum kuzenlerimle tatil plani yapcaz biraz:) öpüldünüz :)

Ya banada mesaj atinda dolsun şu yüz mesaj saçmasi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ortaligi karistircam demedin mi hatun ondan dedim:) umrandan duymadan inanmam hih:)

Kizlar ben kaçıyorum bu aksam girebilir miyim tekrar bilmiyorum kuzenlerimle tatil plani yapcaz biraz:) öpüldünüz :)

ümran demez ki öyle bişey ben derim ancak :KK53:

iyi tatil planları sana canımcım :KK9: görüşmek üzereee :KK3:

Telden giriyorum gormedim ki hemen ediyorum :))

Su sol ustteki resim benim hani avatardaki olan:)

Bende telden girdigim icin suan pek goremiyorum kucuk kakdi :))

Hoşgeldin:) ben hastayim ama iyi sayilirim sen nasilsin:)

Bende yorgun bitap ve başagrılı bir haldeyim valla yaşlıymışım gibi hissediyrum şuan bir ayagım cukurda sanki:KK52::KK52:

Kızlaaaaarrr sizce bunun icinde ne vaaar.Kurbancigima gitmek uzere paketlendii.:KK16:

Eki Görüntüle 1106836

ah cnm katilime bakın sizz o senın sevımlılıgın ne guzel tam zevkıme uygun şıkır şıkır cici bir paket o :KK19:

Bu arada bende ekledim resim :KK37: Ama kınamdakini ekledim günlük halimi koymam :KK52::KK52:

Ya banada mesaj atinda dolsun şu yüz mesaj saçmasi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Özel mesajmı atalım :26: Konulara yazdık.a dolmuyormuydu o mesaj hakkı benmi yanlış hatırlıyorum acep:26:

Bende yorgun bitap ve başagrılı bir haldeyim valla yaşlıymışım gibi hissediyrum şuan bir ayagım cukurda sanki:KK52::KK52:

ah cnm katilime bakın sizz o senın sevımlılıgın ne guzel tam zevkıme uygun şıkır şıkır cici bir paket o :KK19:

Bu arada bende ekledim resim :KK37: Ama kınamdakini ekledim günlük halimi koymam :KK52::KK52:

Aaa forumda gormustum seni daha once demkki senmissin :)) Evet tatlimm cok sevimli ve guzel hatunsunn

Aaa forumda gormustum seni daha once demkki senmissin :)) Evet tatlimm cok sevimli ve guzel hatunsunn

Nerde gördünki beni ben niye hatırlamıyorum resimmi koymuşum :26::26: Bu arada teşekkur ederim o senın güzelliğin :)

Son düzenleme:
X