Yaza Merhaba Çekilişi

Günaydınnnnn

Kesinlikle çok mantıklı. Biz de kitap çekilişi yapmıştık ya yakın zamanda, varlığını bilmediğim arkadaşlar varmış meğer.
Bu şekilde çekilişin tadı da kalmıyor, katilin de çok yabancı biri gibi oluyor.

Herkesin bütçesi kendine göre tabi, önemli olan gönülden ve değer vererek hediyeleşmek.

tanışalım o vakit :KK17::nazar::nazar:

zeynep geçtiğimiz 2 çekiliştede katılanlarada bir msj yolla istersen topiği görmemiş olabilirler belki onlarda tekrardan katılmak isterler

Günaydınlarrrrr :KK16:

Bu kızlar naz yapiyo tutcan kolundan sokcan cekilise :)))
Gelseniz ne iyi olur ama :)

Hoşgeldin canim :))

Kuzum dayanamadım hemen yolladım bilgilerimi Zeyy'e zaten :KK1:
bebeimmmm hoşbuldukkk bak yaa bana haber verion ben seni var sanıodum ne demek düşünmüomm katılıosunnn bikereeemm :KK17::KK16:

Bebişim katıldım kii :KK16:

Yeni gelen arkadaşlarda tanıtmışlardır kendilerini bakalım kim nelerden hoşlanıyooo

biliyorum biliyorum o kitap çekilişi içimde ukte kalmıştı kimse bana haber vermedi :KK43:
ondan sonra vay efendim zevkli değildi zaten güzel olmadı zaten dersiniz hıhhh:KK19:

Ama ben o zaman tanımıyordum ki seni:21:

tanışalım o vakit :KK17::nazar::nazar:

İhmal etmeden, hep takılırısak hepimiz birbirimizi güzel güzel tanırız.
günaydınnnn canlar :KK55::KK55:

günaydın:KK3:

hoşbuldukk canım giriyorum kimse beni görmüyo dicekler sonra hiç topikte takılmadı hiç girmiyo göze batmak için ugraşıyom ki tanısınlar beni :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben görüyorum, şahidim girdiğine:KK1:

hoşbuldukk canım giriyorum kimse beni görmüyo dicekler sonra hiç topikte takılmadı hiç girmiyo göze batmak için ugraşıyom ki tanısınlar beni :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Doğrudur kuzum.Hangi ünv ve hangi bölümde okuyosun cnmmm?

X