Yaza Merhaba Çekilişi

Ben bilmiyom kizz :)) cat pat sadece ama sanirim naptigimi sordun

Evet canım napiyorsun diye sordum bakma böyle sorduguma bende aman aman bilmem ama benim anne baba fena bilir hala evde konuşurlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canım napiyorsun diye sordum bakma böyle sorduguma bende aman aman bilmem ama benim anne baba fena bilir hala evde konuşurlar :)

Aynen benimde annem babaannemler anneannemler felan bilir hep.Babam konusma ve duyma engelli ondan o bilemiyo :)) onlarin dili ayri

bilgilerimi yolladım kendimi de tanıttım
bu sefer çok dahil olamadım ben buraya yaaaa
arayı kapatmam lazım en kısa zamanda

Bizim oranın insanı başka ya annenler trabzon dan çıkalı 30yildan fazla oldu hala konuşurlar çok ozeniyorum bende konuşmak istiyorum ama dilim pek donmuyo konusurlarken alıyorum bi kaç şey biliyorum o kadar:) Geçmiş olsun canım.

Aynen benimde annem babaannemler anneannemler felan bilir hep.Babam konusma ve duyma engelli ondan o bilemiyo :)) onlarin dili ayri

Bizim oranın insanı başka ya annenler trabzon dan çıkalı 30yildan fazla oldu hala konuşurlar çok ozeniyorum bende konuşmak istiyorum ama dilim pek donmuyo konusurlarken alıyorum bi kaç şey biliyorum o kadar:) Geçmiş olsun canım.

selam herkesee bende geldim sayfalarıı oku oku anca yetiştim sohbetee:KK1::KK1::KK1:

yaa ben de katılmayı çok istedim ama öğrenciyim harçlıklarımla alıcam yetiştirebilir miyim emin değilim güzel şeyler almak isterim ama işte maddi durum el verecek mi bilemedim şimdi en son katılım günü ne zamandı ? :KK43:

anaaamm kuzucukk sendemi burdasın çok sevindimmm topiikimiz dağılınca görüşemedikk bayadır
hoşbuldukk canım benimmm nasılsın bakalım nasıl gidiyo evlilik hayat :) :KK16::KK16:

Evet bende burdayım. İlk defa çekilişe katılıyorum.

Topiğimiz artık aktif değil maalesef. kk dışı yollarla ancak görüşüyoruz.

Hayatımda çok büyük değişiklikler yok, iş - ev arası yaşıyorum işte. Bi de burada takılıyorum.

Senin nasıl gidiyor?

X