Yaza Merhaba Çekilişi

he valla devlet dairesi birde burası.. cok zor kızlar cidden ya:KK14:

bizde şirkette 2 bayanız çaycı ablamız var birde gerisi hep erkek:KK9::KK9: biz iş anlamında zorlanıyoruz onlar yüzünden geç çıkıyoruz falan ama adamlar rahatlık bakımından zorlanıyorlar rahat davranışlarda bulunamıyorlar ağızlarından çıkanlara dikkat etmek zorundalar falan:KK9:

Foto ekleyenler kaldırmayin sakin suan göremiyorum malesef :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bizde şirkette 2 bayanız çaycı ablamız var birde gerisi hep erkek:KK9::KK9: biz iş anlamında zorlanıyoruz onlar yüzünden geç çıkıyoruz falan ama adamlar rahatlık bakımından zorlanıyorlar rahat davranışlarda bulunamıyorlar ağızlarından çıkanlara dikkat etmek zorundalar falan:KK9:

valla keşke öyle olsa.. Duymadıgım küfürleri ögrendim. Birde malum yerlerini karıştırmaları varya midem kaldırmıyor artık. Kafamı hangi yana çevirirsem orda da erkek oldugundan kaçma şansım yok:KK14:

siteye ben telefonumdan giremiyorum neden acaba telefonum ıphone kknın uygulamasını indirdim nickimi ve şifremi yazıyorum yeni üyelik istiyor bilenler yardımcı olsunlar bana:KK31:

valla keşke öyle olsa.. Duymadıgım küfürleri ögrendim. Birde malum yerlerini karıştırmaları varya midem kaldırmıyor artık. Kafamı hangi yana çevirirsem orda da erkek oldugundan kaçma şansım yok:KK14:

ayy bilmem mii benim eski iş yerimdede sevvkiyat bölümünde çalışan adamlarr vardıı bildiğin odunlardııı

ay cnm ya ne kadar dikkat etseler de bizde duyuyoruz o küfürleri 5 sene oldu alıştım galiba:KK31:birde bizim tuvaletimiz ortak bıktım her girdiğimde tuvalet yıkamaktan pis olmasa bile ilk yıkıyorum her yeri öyle giriyorum:KK31::KK31:erkek egemenliğinin fazla olduğu yerlerde çalışmak çok zor

ayy bilmem mii benim eski iş yerimdede sevvkiyat bölümünde çalışan adamlarr vardıı bildiğin odunlardııı

offff :KK17:. ben utanıyorum adamlar hıııııııçç oralı değiller..Kopasıcalar dicem 2'sinin daha cocugu yok kıyamam:KK1:

Bu kızların hepsi birbirinden güzellermiş yawwwww ama en güzeliniz benim kurbanımmmm :KK9::KK49:

Son düzenleme:

offff :KK17:. ben utanıyorum adamlar hıııııııçç oralı değiller..Kopasıcalar dicem 2'sinin daha cocugu yok kıyamam:KK1:

kopmaz canım bizim orda eşşek gibi anıran bile vardı hattaa bende ahanndaaa hayvanat bahçesine hoşgeldiniz derdimmm:KK52::KK52:

ay cnm ya ne kadar dikkat etseler de bizde duyuyoruz o küfürleri 5 sene oldu alıştım galiba:KK31:birde bizim tuvaletimiz ortak bıktım her girdiğimde tuvalet yıkamaktan pis olmasa bile ilk yıkıyorum her yeri öyle giriyorum:KK31::KK31:erkek egemenliğinin fazla olduğu yerlerde çalışmak çok zor

yok allahtan o ayrı...:KK53:Donuma ederdim valla yine girmezdim sanırım:KK1:

Oyy Allah yardımcın olsun kuzumm :KK16:

gelcem yavru c.tesi günü

bu arada katilime sevgilerrr

bir ip cu vereyimmm miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK1: benim kurbanım kadınar günü çekilişinde de vardı :KK49:

Ben olabilirim dicem ama :KK49: koymuşsuun hamile mi senin kurbanın yoksa :KK31:

Ahahahaha koptum ya :KK52::KK52::KK52::KK52:

X