Yaza Merhaba Çekilişi

ama cnm doyurucu bişi olsun diyorum rulo patates pastası meze gibi bişi patates ve garnitürle yapılıyor patates salatası kısır yerine yani

patates pastası da tuzluymuş yani olabilir...
birde börek olarak gül böreği hazırlayabilirsin..
koyarsın dolaba akşamdan ertesi gün eve gelince soslarını dökersin fırınlarsın bişicik olmaz...
sos dediğim (zeytinyağı, süt, yumurta çırpılıyo üzerine dökülüyo ya gerçi ben sodayla yapıyorum...)

öyle yapıcam olmadı cnm ben hiç bir gün önceden yapıp buzdolabında bekletmedim böreği bugün malzemeleri alayım yarın yapıp koyayım olmadı

anladım cnm böyle yapıcam olmadı saolun haftaiçi hiç misafir ağırlamadım telaş yaptım bir anda

hıhh.... ee sende bahsetsene azıcık kendinddeenn..

Ne yapayım canım, ben de kendi halinde halim selim bir insanım.
Çeyiz işlerim bitti, keyfini sürüyorum evimin.
Ama bir çerçeve alamadım şu düğün fotolarımı koyacak.
Evim de pudra pembe, krem tonlarında. Şöyle bir çerçevem olsa iyi olacak

İşte yazdım

inş cnm şimdiye kadar çok yakın bir kaç kişiyi ağırladım ama 1 sene olunca evlilik iyice oturdu diye millet misafirliğe gelmek istiyor çalışan olunca zorlanıcam ama ne yapayım

haklısın valla Allahtan bize çok gidip gelen yok bende haftasonuna almaya çalışıyorum sıkıntı olmuyo...
ama bütün günüm gidiyo valla

günaydınnn ben bu önü kısa arkası uzun elbiseyi ev kınasına daha çok yakıştırdım sankiii

Günaydın hatunlaaarrrrrrrr

günaydınlarrrrr

günaydın kızlaaaaaarrr

günaydıınnnnn :82::82::82:

günaydın milletttt
dün katilime hediye bakmaya çıktım hiçbişey beğenemedim bulamıyorum istediğim gibi şeyler napçam bilmiyom
ben de bi arkadaşıma kitap aldım elim boş dönmedim eve

offf ben de öyleyimmm dün dolandım şöleee ama kurbanım çok da fazla detay vermemiş kii bulamıyorum bişeyy

günaydın kızlar. hayrlı sabahlar

günaydnnnnnn

seni tee ne zaman eklemişim kabul etmemişsinnnn

missgamzeli iyi yapmışsın benim kurbanımda bekar çeyiz yapıyor yazsınlar birer birer nelerden hoşlandıklarını ev eşyalarının renk tonlarını ona göre alalım bişiler

missgamzeli iyi yapmışsın benim kurbanımda bekar çeyiz yapıyor yazsınlar birer birer nelerden hoşlandıklarını ev eşyalarının renk tonlarını ona göre alalım bişiler

bana mı diyon

çeyizlik şeyleri severim iştee şöyle farklı değişik hoş şeyleri severim

bende kınamda öyle bindallı falan almadım aynen 2. resimdekine benzer bir kıyafet aldım kırmızı...
çokta rahat ettim..
ama asıl aklımdaki 1. gibi bir kıyafet almaktı...
eşimin tarafı kapalı olduğu için abartmak istemedim aslında bayan bayanaydık ama ne biliyim..
yine de 1. resimdeki tarzda tavsiye ederim süper bir elbise...

Ne güzeeel bende pempelii pempelii istiyoruuumm...:2:

ben yazdım kırmızı siyah beyaz :26: çeyiz topiğimde var :26:
biblo vs hiç hoşlanmam :26: bana eşya kalabalığı gibi geliyor.
ama güzel bir çerçeveye hayır diyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…