Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yaza kadar göğüslerimi 75 bedenden 80 bedene çıkartmak istiyorum!

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
kızlar 75 bedeni bile dolduramıyorum boşluk kalıyor. bana bi yol söyleyin, yaza kadar 80 beden olsun göğüslerim. bikiniyi tam doldurmak istiyorum :))

şimdiden teşekkürler.

:)) Canım benim 1 ay öncesine kadar benim de aynıydı. Star bust die bi krem kullanıorum ikinci kutuya geçtim ama cidden 1 beden büyüttü bunla beraber yeni destekleyiciler öğrendim. Adaçayı ve kara üzüm çekirdeği gibi iki gündür onlarıda kullanıyorum. Bunun yarattığı psikolojiyi biliyorum. Bikiniyi bile silikonlu al! Çok sinir bozucu dimi! Ben bu kremden önce hapları falan denemiştim bi faydasını göremedim maalesef ama bu krem işe yaradı bende dene istersen. Neler yaptığınıo haber ver
yerimseniben

Göstereyim canım topikleri takip edersen daha iyi olur
şimdi ilk önce kolay olanlardan başlayalım
1 (küç) kara üzüm çekirdeği tozu bunu aktardan alıcaksın sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla yutucaksın
2 masaj bitkisel yağlarla masaj yapıcaksın bunuda sabah akşam yaparsan çok iyi olur
3 şerbetçi otu'yla krem karışımı detayları (kızlar denendi onaylandı)topiğinden bakabilirsin bunuda yapabilirsin
4 bitkisel çaylar
adaçayı rezene çayı nar oströjen içeren bitkiler yani
şimdilik bunlar geliyo aklıma topikdekileri incelersen daha faydalı olur canım
hee ubu arada küç we masajla 4-5 cm büyüdü benim memişler soruların olursa cewaplarım canım sewgileropuyorumnanaktan

nur umm ; peki göğüslerin 4-5 cm büyüdükten sonra sabit mi kaldı ?? Yani küç ve masajı bırakınca tekrar eski haline dönüp küçülecek mi ?? Ben de henüz başlamadım ama en kısa zamanda küç , şerbetçi otu ve buz masajına başlıycam ....

canım ben bikaç gündür küç kullanıyorum adaçayı içiyorum ve mersin yağıyla masaj yapıyorum günde 2 kez şimdiden bi dolgunluk var öneririm......umarım mutlu son olur......

nur umm ; peki göğüslerin 4-5 cm büyüdükten sonra sabit mi kaldı ?? Yani küç ve masajı bırakınca tekrar eski haline dönüp küçülecek mi ?? Ben de henüz başlamadım ama en kısa zamanda küç , şerbetçi otu ve buz masajına başlıycam ....
Küçülme olmadı bırakırken birden bırakmadım aralıklarla kullandım we küçülme olmadı
canım ben bikaç gündür küç kullanıyorum adaçayı içiyorum ve mersin yağıyla masaj yapıyorum günde 2 kez şimdiden bi dolgunluk var öneririm......umarım mutlu son olur......

canım çok güzel aynen dewam et koay gelsin büyüyecekler

Nur ummm kiz simdi kac beden sutyen giyyosun aceba? ve kac cmden kaca cikti :)

Canım o kadar küçüktü ki yine 75 takıyorum hala boşluk war büyütmeye dewam yaimafoldumbenyani aşırı bir büyüme olmadı inş büyüecekler tatlım eski cm 74 galiba canım şimdi 80 cm memişlerim ama küçük
zayıfım üst bedenim dahada zayıf kemiklerim sayılıyo yani okadar ağlamak istiyorum nerde bu ağlaksenağlama heh ben ağlayayım

80 beden sütyenimi giydim tam oldu baoşluk kalmadı alkisalkisalkis ama reglim yaklaştı ondanda dolgunluk war olay bitince anlaşılıcak

bir noktaya takıldım acaba doğru beden sütyen mi kullanıyorsunuz ?? çünkü 75 80 dediğimiz bedenler aslında göğsün büyüklüğünü belirtmez , bunlar göğüs altı çevresi, yani bedenimizin göğüs altından çepeçevre ölçtüğümüzde çıkan rakamdır asıl göğüs kısmını cup ölçüsü belirler, şimdi siz 75 ten 80 bedene çıktım diyorsunuz sizin göğüs altı çevrenizdemi genişleme oldu ? ki sanmıyorum burada göğüs dolgunluğundan bahsediyorsunuz, eğer öyleyse yanlış beden sütyen kullanıyorsunuz demektir. sevgiler

bir noktaya takıldım acaba doğru beden sütyen mi kullanıyorsunuz ?? çünkü 75 80 dediğimiz bedenler aslında göğsün büyüklüğünü belirtmez , bunlar göğüs altı çevresi, yani bedenimizin göğüs altından çepeçevre ölçtüğümüzde çıkan rakamdır asıl göğüs kısmını cup ölçüsü belirler, şimdi siz 75 ten 80 bedene çıktım diyorsunuz sizin göğüs altı çevrenizdemi genişleme oldu ? ki sanmıyorum burada göğüs dolgunluğundan bahsediyorsunuz, eğer öyleyse yanlış beden sütyen kullanıyorsunuz demektir. sevgiler
sütyen satan biri olarak sölüorm cup çok farklı bişe kaydirigubbakcemile3
göğüs büyürken dolgunluk olduğunda cup pek oynamaz yernden ama kilo alırsanız değişir :lepi:
ben 75 b yim ama bnmde çok yok göğüsüm ama b işte ablam 80 c ama kilosu var a.s yani ablamı görseniz 85 sanabilirsinz delikafadulden ama işte kilo cup u etkiliyor normalde büyürken cup atlamanızda farkı siz anlarsınız yani dışarden belli olmaz yerimseniben göğüs büyüosa beden 80-85 büyür cup çok fark etmez :hulya:
umarım açıklayabildim :bbo:

göğüs büyürken dolgunluk olduğunda cup pek oynamaz yernden ama kilo alırsanız değişir :lepi:
ben 75 b yim ama bnmde çok yok göğüsüm ama b işte ablam 80 c ama kilosu var a.s yani ablamı görseniz 85 sanabilirsinz delikafadulden ama işte kilo cup u etkiliyor normalde büyürken cup atlamanızda farkı siz anlarsınız yani dışarden belli olmaz yerimseniben göğüs büyüosa beden 80-85 büyür cup çok fark etmez :hulya:

arkadaşım tamam sütyen satıyor olabilirsin ama yanlış biliyorsun kup denen şey memenin büyüklüğünü, 75-80-85 de göğsün büyüklüğünü gösterir. kilo alınca ikisi de artar doğal olarak. önemli olan göğüs çevreni değiştirmeden kupu arttırmak

bu söylediğinizle benim söylediğimin ne alakası var ben anlamadım ben sütyen satan biri değilim ama ben de bunları sütyen satan insanlardan öğrendim ki internette de yazıyor zaten farklısını söyleyen ilk defa sizi görüyorum , cup ölçüsüne göre sütyen satmıyosanız özür dilerim ama demekki insanları yanlış yönlendiriyorsunuz

arkadaşım tamam sütyen satıyor olabilirsin ama yanlış biliyorsun kup denen şey memenin büyüklüğünü, 75-80-85 de göğsün büyüklüğünü gösterir. kilo alınca ikisi de artar doğal olarak. önemli olan göğüs çevreni değiştirmeden kupu arttırmak

evet kesinlikle ..

göğüs altı çevresi elbetteki kiloyla da bağlantılı önemli olan cup ölçüsü doc un söylediği zaten istenen şeyi özetliyor zaten, kilo alıp vermeyle cup ölçüsü çok değişmez zaten ilk göğüs altından alıyorsunuz ölçüyü sonra göğüs üstünden alırken buna göğüs altı ölçüsü de dahil oluyor yani ikisi de aynı oranda artıyor, basit bir matematik bu sadece, göğüs altıyla üstünün arasındaki fark yine aynı kalıyor. Kilonun cup a elbetteki ufak da olsa bir etkisi olabilir ama yani biri diyosa ki 75 ten 80 e çıktım bu kilo almış demektir göğsü büyümüş demek değildir, bunu böyle ifade eden birisi yanlış beden sütyen kullanıyor olabilir ben sadece uyarmak istedim sağlıklı ölçüsünü öğrensin diye çünkü ben de çok geç öğrenmiştim ve annem o zaman 40 küsür yaşındaydı o bile o yaşında ilk defa öğrenmişti benle birlikte, burda da olabilir bilmeyenler, bilmemek ayıp bişey değil sonuçta

Son düzenleme:
Bedeninizin doğru tespit edilmesi
İç giyimde doğru beden ölçünüzü bilmek normal dış giyiminizdeki beden ölçülerinizi bilmekten daha önemlidir.

Sütyenler için basit bir beden bulma yöntemi vardır:
Sütyen cup (bone) ölçüsünü bulmak:Mezuranızı yine sırttan öne doğru, ancak bu kez memelerinizin ucundan (üstünden) geçecek biçimde çevreleyin. Çıkacak olan deger, birinci aşamada elde edilen meme altı çevresi degerinden daha fazla bir uzunluk olacaktir. Bu fark cup ölçüsünü bulmamıza yarar. Sütyen bedeni ölçüsünü bulmak:

Göğüs çevrenizin ölçüsünü almak için mezurayı memelerinizin altından göğüs kafesine çepeçevre dolayın. Mezuranın göğüslerin altından ve sırtınızda düz, yatay bir çizgi oluşturacak biçimde geçmesine özen gösterin.

Örnegin çevre ölçünüz 76 ise kullanmaniz gereken sütyen 80 beden olmalıdır. Sütyen bedenleri 5 cm'lik birimler halinde yükseldiğinden ana birimi geçen değerlerde bir üst beden alınmalıdır.
Meme altı çevresi Sütyen bedeni
70 cm. ve altı 70
71 - 75 cm. arası 75
76 - 80 cm. arası 80
81 - 85 cm. arası 85
86 - 90 cm. arası 90
91 - 95 cm. arası 95
96 - 100 cm. arası 100
Fark Cup ölçüsü
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD
Örneğin meme altı çevrenizin 73 cm, meme üstü çevrenizin 86 cm olduğunu varsayalim. İki ölçü arasındakı fark 11 cm olduğundan cup ölçünüz B olmalıdır. Dolayısı ile sütyen ölçünüz 75B'dir.

olcu.jpg

kaynak: iccamasiri.com

sanırım gayet net

X