Yaza fomda girelim mi 😀

Ay bende mi gelsemdiyet yapamiyorum. Ama saglikli beslenmek istiyorum. Dengeli beslenince oyle beslenme ataklari gecirmem sanirim. Spor da yaptigim icin kilo veririm.diye umudum var. 57 küsurum. Hedef 52. Nasil bir grup aktif mi

Ben rejim yapip kilo veriyorum sonra saliyorum kendimi tekrar aliyorum kilo,hep bu boyle devam ediyo
İşte ben bu yüzden diyeti bıraktım şu sezgisel beslenme denilen şeye başladım. YouTube'dan bir araştırın. Buna göre sağlıklı sağlıksız yiyecek ayrım yok biraz porsiyon kontrolü, biraz bedenimizin ne istediğiyle ilgili bir beslenme biçimi. Acikinca ye doyunca birak gibi. Bunun icin beslenme uzmanindan da 1 ay online yardim aldim işe yaradi. Ama devam etmek istiyotum

Ben rejim yapip kilo veriyorum sonra saliyorum kendimi tekrar aliyorum kilo,hep bu boyle devam ediyo
Hosgeldiniz kizlar :) herkezin tek amaci fit bir kadin olmak :) kiloyu korumak icin diyetiniz sona erdikden sonra belli bir zaman daha duzenli sporu burakmamamiz
Gerekli hic degilse yuruyus :) eger katiliyorsaniz
Hemen eklerim kilo vermis hedef gerekli her cuma tarti gunumuz

Sabah latte ictim 2 de yulaf unuyla peynirli omlet zeytin domates biber
Aksam bezelye yerim tb ekmekle belki meyve. Umarim uyarım artık bozmam

Bende kahvaltı da 2 çeyrek tost yedim ama bir yarım yapmıyor
Kucuk peynir yarım elma kucuk mandalina 2 3 çatal helva yedim...
Aksam menümu de yazarim

Mehaba güzel bayanlar öncelikle gününüz kutlu olsun
Bugün menüm şöyle.
Sabah 2 bardak su
10.30 türk kahvesi
13.00 hurma ve kuru erik
Saat 18.00 mantar sote, 3 kaşık pilav ve salata, 1 tane çikolata, 1birkaç tane cips
Aksam yeşil çay
2 lt su
Okulda toplanti olunca menü saatlerim biraz şaştı üstelik reglimin birinci günü de olunca biraz kaçtı sanirım

Sabah 11 latte
Öğlen yulaf unlu omlet 5 zeytin köz biber domates bi parca peynir
Akşam bol salata 2 kaşık yoğurt 3 dilim tambugday ekmeği
Cay kahveyle gunu tamamlıycam insaAllah belki kuru meyve ve fındıkla ara oğün gibj yapabilirim cayla

Harika basarmissin bugunu tamamlamayi baya da Iyi is cikarmisdim tebrik ederim bende regl olucam bir kac gune :) atlatabilirsek karliyim

Sende supersin. Kizlar wala harikasiniz olucak bu is vericez bu kilolari

Ben cipsin çikolatanın istendiği zaman yenilmesi taraftariyim bunu kacamak olarak görmüyorum özellikle oglen yenilenleri..diyet yaparken gozun hic birsey görmeyince diyet işi bittiği an neye saldırıyım diye atağa geçiyorsun..ve belli bir süre sonra verdiğin kilolar geri geliyor.zaman zaman bende ağzıma ortam da da varsa tatlıda yiyorum çikolata da cips de..afiyet olsun sizede ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…