Yaza fomda girelim mi 😀

Selam guzel bayanlar verimli iradeli bir gun olsun insallah :) Ben regl oldum Sabah megersem Ondan surejli yeme istedigi varmis :) . Yarin tarti gunumuz unutmayin Sakin Sabah kilolari bekliyorim

Selam kızlar❤️Ben de basliyorum 🥲. kilo odaklı yapmıyorum bedenime dikkat ediyorum Sadece. Aslinda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Bu da sporla birlikte zaten kilo vermemi ve olmam gereken kiloya gelmemi sağlayacaktır. şu an 57,5 kiloyum. kilo hedefim yok ama olmak istediğim beden sanırım 53 kilo civarı. Bu Akşam arkadaşlarla şarap etkinliğimiz olacağı için bir diyet menüsü paylaşmayacağım. Aslında amacım her şeyden yiyerek dengeli beslenme.

Selam kızlar❤️Ben de basliyorum 🥲. kilo odaklı yapmıyorum bedenime dikkat ediyorum Sadece. Aslinda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Bu da sporla birlikte zaten kilo vermemi ve olmam gereken kiloya gelmemi sağlayacaktır. şu an 57,5 kiloyum. kilo hedefim yok ama olmak istediğim beden sanırım 53 kilo civarı. Bu Akşam arkadaşlarla şarap etkinliğimiz olacağı için bir diyet menüsü paylaşmayacağım. Aslında amacım her şeyden yiyerek dengeli beslenme.
Gayet guzel kilodasiniz masallah . Bir kac kilo giderse tam bir manken
Olucaksiniz

Merhaba bayanlar.
Sabah büyuk bir bardak limonlu su
12.30 1 yumurta 7-8 zeytin yeşillik
16.00 tam buğdaylı makarna ve kabak tatlısı
Akşam yeşil çay ve türk kahvesi
2 lt su

Bir Sabah yulaf lapasi bir adet muz . Oglen iki adet sigara boregi . Aksam ustu arkadasimla disari ciktigimiz icin ona uyarak saat 5 de etli dürüm yedim ayran yedim 🥴. Biraz agir bir gun oldu .( Ama zaten regl oldugum icin surekli yemek istiyorum) aksam 5 den sonra Bir sey yemek Yok bir kupa detox cayi icerim

Bende tum gun uydum diyete ama simdi biraz sarelle yedim 🙄 ve coknac hissediyorum

Iyi akşamlar kızlar, 2 gündür oğlum çok hasta hep hastanedeydik o yüzden yazamadım kusura bakmayın. Ama diyeti bırakmadım 💪
Kendimi tanıtayım size adım Naz, 32 yaşındayım 1çocuğum var öğretmenim.
Daha önce diyet yaparak 80li kilolardan 60lara düşmüştüm uzun süre de öyleydim. Hamilelikte aldığım kiloları doğumdan sonra çok rahat verdim ama emzirme dönemindeki aşırı açlık sebebiyle tekrar kilo almaya başladım. Defalarca başlamaya niyetlendim ama 2. 3.günde bozdum devam edemedim. 15 gün kadar önce tekrar karar verdim ve başladım. 87li kilolardan 82lere geldim şu an. Bozmadan da devam ediyorum. Hedefim 65 kg olmak ilk etapta. O kilolarda mutluyum.

Iyi akşamlar kızlar, 2 gündür oğlum çok hasta hep hastanedeydik o yüzden yazamadım kusura bakmayın. Ama diyeti bırakmadım 💪
Daha önce diyet yaparak 80li kilolardan 60lara düşmüştüm uzun süre de öyleydim. Hamilelikte aldığım kiloları doğumdan sonra çok rahat verdim ama emzirme dönemindeki aşırı açlık sebebiyle tekrar kilo almaya başladım. Defalarca başlamaya niyetlendim ama 2. 3.günde bozdum devam edemedim. 15 gün kadar önce tekrar karar verdim ve başladım. 87li kilolardan 82lere geldim şu an. Bozmadan da devam ediyorum. Hedefim 65 kg olmak ilk etapta. O kilolarda mutluyum.
Hosgeldiniz. Gwcmis olsun kuzuya

Tam gaz devam ediyorsun masallah 😎
Devam ediyorum en azından akşam en geç 18.00 dan sonra birşey yememeye dikkat ediyorum. Ama spor hiç yok. Acilen eklemem lazım reglim geçsin haftaya başlayacam inşallah. Bu oez ipin ucunu bırakmaya niyetim yok 😁 sen de iyi gidiyorsun bence
Aramıza hoşgeldiniz. Gecmis olsun oğlunuz için bir an önce sağlığına kavuşur inşallah 😊

Hoşbuldumm 🙂 yazdım uzunca bir mesaj. Yarın sabah tartılırım. Resim mi atıyoruz sadece kg mı yazıyoruz
Cok gecmis olsun yavruna . Acil sifalar. Hic farketmez resim olur sadece kilo okur nasil rahat hissederseniz. Yarin Sen yazinca senide eklerim listeye o zaman seni yari dan itibaren mi baslamis sayalim gecen haftaki kilonu hatirliyormusun? O

Devam ediyorum en azından akşam en geç 18.00 dan sonra birşey yememeye dikkat ediyorum. Ama spor hiç yok. Acilen eklemem lazım reglim geçsin haftaya başlayacam inşallah. Bu oez ipin ucunu bırakmaya niyetim yok 😁 sen de iyi gidiyorsun bence

Aramıza hoşgeldiniz. Gecmis olsun oğlunuz için bir an önce sağlığına kavuşur inşallah 😊
Sen cok iradelesin Ben senin kadar olamiyorum 😊 Ama elimden geldigince yapiyorum bisiler :) birakmayaliM . Bende mayisda ise donucem ozamana kadar 55 kilo olmak istiyorum . Gorenler desin ki aa Sen hala aynisin 😃😃😃😃😃hayaller hayaller

Hosgeldiniz. Gwcmis olsun kuzuya
Teşekkür ederim 🙂

Aminn çok teşekkür ederim 🙏
Cok gecmis olsun yavruna . Acil sifalar. Hic farketmez resim olur sadece kilo okur nasil rahat hissederseniz. Yarin Sen yazinca senide eklerim listeye o zaman seni yari dan itibaren mi baslamis sayalim gecen haftaki kilonu hatirliyormusun? O
Teşekkür ederim, yarın başlamış sayılabilirim sorun yok. Sabah tartı resmi atarım

Bugünkü menüm
Sabah 11.30
1 haşlanmış yumurta, 1 yumurtadan omlet
4 zeytin
1 kibrit kutusu peynir(çok olmadığını anlatmak için bu ifadeyi kullanıyorum, abartmadan her çeşidinden yiyorum peynirin)
Domates, salatalık
Çay

13.30
Küçük bir parça haşlanmış tavuk

19.50
7 8 kaşık nohut yemeği
2 kaşık bulgur pilavı
Küçük bir parça haşlanmış tavuk
Yoğurt

Su 1 lt, 1 kupa yeşilçay, spor yok

Sen cok iradelesin Ben senin kadar olamiyorum 😊 Ama elimden geldigince yapiyorum bisiler :) birakmayaliM . Bende mayisda ise donucem ozamana kadar 55 kilo olmak istiyorum . Gorenler desin ki aa Sen hala aynisin 😃😃😃😃😃hayaller hayaller
Keşke birazda yürüyüş konusunda iradeli olabilsem. Ne kadar az da yesen hareketsizsen veremiyorsun örnek ben😂 ama en kisa sürede yüruyüş mutlaka ekleyecegim. Bence sen benden daha hızlı hedefine ulaşırsın diye düşünüyorum bana oranla daha istikrarlısın😍

Tartı bildirimini eve dönünce saat 14 gibi yaparım. Sabah aceleyle çıktım tartılmayı unutmuşum da🙈

X