Yavru kediler..çaresiz kaldım

Canım ben küçük kedi çok baktım bence kardesınıde alırsan yanına, gece birbirlerine sokulup bağırmazlar, ayrıca yanlarına bir toz bezine sarılmıs bir şise sıcak su koyarsan annelerı sanırlar (sıcak su torbası varsa daha ıyı olur hemen soğumaz), ayrıa bezın içine yine bir saat koyabılırsın sanıyenın sesıni annelerinin kalp etışı sanıyorlar :), ayrıca besledıkten sonra ıslak bır mendıller poposunu ve karnını bastırmadan sılıp çişlerini yaptırmalısın, çişini yapamadıgı içinde bağırıyor olabilir, umarım buların sana faydası olur, bende anneleri ölen 7 tane 10 günlük kediyi bu şekilde buyuttum ve sahibinden.comda 4 tanesini yuvalandırdım, verdiğin sütün içine bir yumurta sarısı, zeytinyagı av miktarsa şeker koyarsan kılo almasına yardımcı olabılırsın, tabı bu karısımı bır kavonozda yapıp az az bıberonla verebılırsın.. :)

Kolay gelsin...

Canım ben küçük kedi çok baktım bence kardesınıde alırsan yanına, gece birbirlerine sokulup bağırmazlar, ayrıca yanlarına bir toz bezine sarılmıs bir şise sıcak su koyarsan annelerı sanırlar (sıcak su torbası varsa daha ıyı olur hemen soğumaz), ayrıa bezın içine yine bir saat koyabılırsın sanıyenın sesıni annelerinin kalp etışı sanıyorlar :), ayrıca besledıkten sonra ıslak bır mendıller poposunu ve karnını bastırmadan sılıp çişlerini yaptırmalısın, çişini yapamadıgı içinde bağırıyor olabilir, umarım buların sana faydası olur, bende anneleri ölen 7 tane 10 günlük kediyi bu şekilde buyuttum ve sahibinden.comda 4 tanesini yuvalandırdım, verdiğin sütün içine bir yumurta sarısı, zeytinyagı av miktarsa şeker koyarsan kılo almasına yardımcı olabılırsın, tabı bu karısımı bır kavonozda yapıp az az bıberonla verebılırsın.. :)

Kolay gelsin...

canım malesef bu durumun sonu gelmıyor ınsanlar iyiliğimizi su istimal ediyor... evet bu ufaklığı evimize aldım ama diğerini alamadım alamazdım kendi kedimde var cunku evde suan 2 tane kpss hazırlanıyorum ailem çalışıyor 1 saate acıkıyor sıcak su torbası var sütünüde biberonla içiriyorum diğer ufak kedinin yanında şimdi 1 tane daha var o da yeni çıktı surekli artıyorlar ve okadar cok uzuluyorumkı onların aç kalmasına ,üşümesine ... bir kaç gündür hiç iyi değildim yavaştan toparladım kendimi.RABBİM inş yardımcıları olur... dediğin karışımı yapıcam canım ama ne kadar sütün içine 1 yumurta kırıcam?

1 su bardağı sute ama sadece sarısını, bide sutu sulandırmadan ver, ınek sutunun besın değeri onlar için az kalıyor anne sütleri daha besleyıcıymıs normalde, kabız olmaması ıcınde 2-3 gunde bır duruma göre 1 çay kasıgı zeytın yagı verebılırsın, aslında sütle yumurtanın içine bir mıktar katı yağda konuyor, minişlerin yağlanması için :)

X