Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

Buralardayııım
Valla ben sinameki kürümün içine 1 çay kaşığı ekliyorum Yapabilirsin sen de ayrıca uğraşmamış olursun
Almış bulundum bi kere bunu bi de 180 ml hediyesi vardıı hadi bakalım 580 ml bioblasım oldu saçımı dökerse lavabo giderini boylar ama

Ben bugün itibariyle sarmaşık özlü bioblas ve soğuk suyla saç yıkama seanslarına başladım. Resmimi çektim ve boyunu ölçtüm. Saçlarım katlı olduğu için alnımdan toplayıp da ölçtüm ve 15 cm. Bakalım ne kadar fayda etcek:)

anladım canım..neyse yaa iyi düşün iyi olsun dökmez inşallah hiç uzamaya etkisi olursa haber et canım yağın

ohoo desene 1 2aya senin katlardan eser kalmıcak bak nası uzuyo saçlar canım hadi kolay gelsin..
bu arada soğuk suyla yıkamak saçı güçlendiriyo iyi ediyosun devam..

Canım yağ uzamaya etki ediyo mu bilmiyorum :44: Dökülmemi azaltsın diye ekliyorum son 3 4 kürdür

Sinamekiyle bir kullanınca hangisi uzattı bilemicem ama 7 cm kadar uzadı saçlarım 9 kürde

Canım yağ uzamaya etki ediyo mu bilmiyorum :44: Dökülmemi azaltsın diye ekliyorum son 3 4 kürdür

Sinamekiyle bir kullanınca hangisi uzattı bilemicem ama 7 cm kadar uzadı saçlarım 9 kürde

tamam canım sağol ben en iyisi gene uçlara onarım amaçlı kullanayım mis gibi kokuyo ya bu arada :)

sen şimdi benim inancımı 3e 5e 10a katladın çok güzel moral oldun bana agzından bal damlıyo bal İNŞALLAAHH

Bana gına geldi yağ ve bemiks kokularından

Çıkmıyo da kokusu yıkadıktan sonra öfleye pöfleye dolanıyorum
şimdiye kadar aslında kokuyu almıyo olman lazım yaa insan alışıyo çünkü canım duyarsızlaşıyosn artık..
neyse az daha sabret sanuca değer sanırım bööle kokular

sen şimdi benim inancımı 3e 5e 10a katladın çok güzel moral oldun bana agzından bal damlıyo bal İNŞALLAAHH

rica ederim canım inşallah güzel olucak herşey sadece istikrar ve inanç gerekiyor emin ol..
saçına sürdüğün ve uyguladığın herşeyin daha yaparken iyi geldiğine inan gerisini boşver

Ayyy evet ya katlanıcam artık elim mecbur yanii eski uzun güzel saçlarımı istiyoruum

----------------
Tahminimce 1 hafta oldu.. Duştan çıktıktan sonra iyice çalkalayıp saçlarınıza sıkıyorsunuz hepsi o kadar durulanma falan yok. Ama BIOBLAS'ın spreyini kullandığımda oda GLISS gibi iyi geliyor arada ki fark bioblas sanki yağlanmış gibi bir hale büründürüyor dökülmelerde fazlasıyla azaldı oda şampuanı düzenli kullanmaktan olsa gerek..
Fön çekeceğim zaman önce her 2'sini de sıkıyorum fönü çektikten sonra yine sıkıyorum ardından da Elidor'un ONARICI VE YAPILANDIRICI BAKIM'ını (Şekillendirilici Bakım Kremi yıpranmış saçlar "turuncu" ) azcık avucuma sıkıp saç uçlarına ardından tamamen saçlarıma yediriyorum ben daha etkili olsun diye :)) Eğer sorarsanız etkili oluyor mu diye baya güzel daha gür fazla kabarıkta durmuyor :)
Bu arada sinemaeki otu,bimeks li kürü bende uygulamıştım yazın kokusu yıkasan bile gitmiyordu saçlarımı yağlı gibi gösteriyordu ve 2-3 ay kullanmıştım onu ama saçlarım daha çok dökülmüştü uzamadı bile sonra kullanmayı bıraktım..

bioblasın şaç şeklini koruyucu bi balsamı var bende aslında sanırım onun gibi şu spreyin dokusu..
neyse şu gliss bittikten sonra denerim bende belki bu arada sinameki ilk başlayan herkeste dökülme yapabiliyo başlarda ama sonraları geçiyo bu durum düşünürsen devam et derim canım artık dökülme olacağını sanmıyorum..bu arada bioblas sarmaşık özlünün üstüne de şampuan tanımıyorum gürlük konusunda favorim olan 2 3şampuan var şuan ama bioblas gerçekten çok etkili oldu saçlarımda..

Vala sarmaşık özlü şampuan baya etkili oldu dökülmüyor eskisi gibi dökülmüyor hatta dökülmeden eser bile yok o yüzden çok memnunum :)))

sinemakili kürü nasıl uyguluyorsunuz fısfıslı şişeye mi koyup sürüyorsunuz yoksa her yıkamada ayrı ayrı mı yapıyorsunuz sanırım bioblasın ikisi bir arada olan döküyor diğerini forumdan baktım kullananlar dökmüyor diyor benim saçım hiç uzamıyor belirli bi yere gelip orda kalıyor uzatmam lazım ayrıca hangi yağları kullanıyorsunuz saç için

Hello kızlar

Bende bugün yavaş uzayan saçlara özel 2in1 olanı aldım en yakın zamanda kullanmaya başlayacağım bundan önceki şampuanım gliss ultimate siyah şişeli olanı benim saçlarım kıvırcık ve kuru bu yüzden ilk önce kremlisiyle deneme yapmak istedim gelişmeleri yazarım.Ayrıca hindistan cevizi yağını merak ediyorum şuana kadar saç maskesi krem ve sıvı saç kremi dışında özel bakım yapmadım.Bide mavi siyah saç rengi kullanan ve boyasına güvenen varsa bana tavsiye verirse çok sevinirim benim aklımda palette deluxe var kullanan varmı acaba?

Kızlar inanmayın böle şeylere reklam kandırmacası.saçın uzaması genetik bişey.ne yaparsanız yapın belirgin bi uzama olmaz saçınızda..

ben de çok merak ediyorum bu ürünü alıp denemeyi düşünüyorum, herkeste aynı etkiyi yapmaz zaten de bende işe yarar mı bilemiyorum

Kızlar şampuanı denedim saçlarımı yumuşak yaptı gerçekten güzel.Çok fazla köpürmüyor 2 kez şampuanlanmak zorunda kaldım çok güzel kokuyor bunun dışında beğendim bitince tekrar gelişmeleri yazarım hepinize sevgiler.

kızlar 5 aydır kullanıyorum bu şampuanı saçlarım uzadı ama normal bi şekilde. yani şampuanın uzatan bi etkisini göremedim ne yazık ki ama saçlarım yumuşacık oldu ve çok güzel kokuyo. sevgilim bile farketti her fırsatta saçlarımla oynuyo o yüzden değiştirmedim. saçlarım çok çabuk dolaşıyo bu şampuandan mı acaba diğer kullanan arkadaşlar sizinde böyle bi sorununuz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…