Yatılı misafir

Wpden direk şunu:
Naçizane bisey söylemek istiyorum yanlış anlamandan da bi o kadar çekiniyorum aslında..
Şuan napiyosun nasil bilmiyorum ama burdayken denk geldiğim için söylüyorum annem babam aile büyüklerimiz ve yanlarında bazi şeylere dikkat etsek daha güzel sözüm ona onların yanında dar pantolon veya pijama tarzı şeyler giymesen daha hoş olur . Onlara duyduğumuz saygıyı daha güzel göstermiş oluruz.misal ben kapaliyim elbisemin bolluguna dikkat etmeye calisiyorim basortumun boynumu kapatmasina ozen gostermeye calisiyorum. bana düşmez tabiki bunu söylemek gerçekten yanlış anlama beni.. farklı yasayislar herkesin farklı duzeni olduğu için sana ön bilgi olsun diye söyledim sadece..

Bu mesaja ne cevap verdiniz merak ettim.
Eşinizle size sabır diliyorum.

Wpden direk şunu:
Naçizane bisey söylemek istiyorum yanlış anlamandan da bi o kadar çekiniyorum aslında..
Şuan napiyosun nasil bilmiyorum ama burdayken denk geldiğim için söylüyorum annem babam aile büyüklerimiz ve yanlarında bazi şeylere dikkat etsek daha güzel sözüm ona onların yanında dar pantolon veya pijama tarzı şeyler giymesen daha hoş olur . Onlara duyduğumuz saygıyı daha güzel göstermiş oluruz.misal ben kapaliyim elbisemin bolluguna dikkat etmeye calisiyorim basortumun boynumu kapatmasina ozen gostermeye calisiyorum. bana düşmez tabiki bunu söylemek gerçekten yanlış anlama beni.. farklı yasayislar herkesin farklı duzeni olduğu için sana ön bilgi olsun diye söyledim sadece..
Evet Sana düsmez yazsaydin keske.

Hadsiz

Kafam yandı, zırt diye çocuk günlerce gitmeyen sülale ayyy Allah yardım etsin. evi terk ederim ailesi ile boşanamamış erkek istemem doğrusu. İstemiyorum ya da müsait değiliz demelisiniz. Daha evliliğe adapte olmaya çalışırken herşey çok absürt kusura bakmayın.

Wpden direk şunu:
Kendi evleri gibi çöreklenmekten çekinmiyorlarda kıyafetinize yorum yapmaya mı çekiniyorlar?
Önce eşinize sonra eltinize gereken cevabı vermelisiniz yol yakınken :kahve:

Bebek kaybetmissin ve adamin tepkisi bu mu? Yuuuhhhhh
Sözde üzüldüğünüde iddia etti biraz..Ama belirsizlikten iyi en azından ben senin sağlığın için endişeliydim falan dedi bir..Ailesiyle ilgili gündemden çok fırsat kalmadı,sabah nöbetten gelmiştim geldiğinden beri sen niye odadan çıkmıyorsun tribi verdi ona ara verince bunu hatırladı 🤷🏼‍♀️

banada sormadılar ki diyor,geliyoruz deyip çıktılar direk,gidin mi diyim anneme babama kardeşlerime diyor 🤷🏼‍♀️

Bunlar ne yol yordam bilmez insanlar. Valla bir tanıdık çekti bunlara postayı. Boşanma davası açmış, kafasına göre kv misafirlerini getiriyormuş kardeşleri gelip kalıyormuş diye.

Tartışmamı çok saçma buluyormuşmuşta ne varmış dediysede😊😊😊😊😊 kötü bişey mi demiş
Sinirden dişlerimi sıktım. Bu ne cahil, ne görgüsüz, ne izansız bir aile. Sen kimsin deseydiniz keşke eltinize. İğrenç kayınaile yalakası. Of of!
Çok geçmiş olsun bu arada, düşük yapmak üzücü, yıpratıcı. Aile düşüğünüze bir tepki verdi mi?

Ben sana mı kaldı nasıl giyineceğim ile başlayan bir mesaj atacaktım eşim engelledi bunu,görüldü atıp bıraktım onun yüzünden sadece(!)
yuh diyorum. eşinizden çok mu korkuyorsunuz da bu patavatsızca mesaja bir şey demediniz?

Tartışmamı çok saçma buluyormuşmuşta ne varmış dediysede😊😊😊😊😊 kötü bişey mi demiş
Öncelikle geçmiş olsun düşüğünüz için.
Bakın “ne varmış dediyse,yaptıysa” ile başlayan cümlelere tepki vermezseniz
Gün gelir kimsenin saymadığı herkesin rahatça ezip geçtiği birine dönüşürsünüz
Eşinizin sizi sevdiğine emin misiniz? Eltinize bile size göstermediği toleransı gösteriyor farkında mısınız? :kahve:

Sizin tavrınız eşinizden daha rahatsız edici ya. Eşiniz padişah mı, neden hiçbir şey diyemiyorsunuz? Neden yazacağınız mesaja bile karışıyor, sizin zekaniza mi güvenmiyor? Siz nerde ne giyeceginizi bilmiyor musunuz da ne var uyardıysa diyor? Dün düşük yapmışsınız bugün gelip yazdıklarınıza bakın ya, eşiniz insan değil, siz de olması gereken tepkileri vermiyorsunuz.

Eşinizin sizi sevdiğine emin misiniz? Eltinize bile size göstermediği toleransı gösteriyor farkında mısınız? :kahve:

Cok hakli bir yorum

Teşekkür ederim.Haklısınız,onuda ailesi görüyor galiba bir tahammül etmesi gereken enayi benim.

X