Yataktan çıkabilmek.

Evet bencede.İşe hiç geç kalmayan insanlara çok şaşıyorum.ben haftanın 5 günü çalışıyorum 3 Günü geç kalırım.Ben aslında bunu şöyle düşünüyorum mesela sen.. metrobüsü filan çekmek zor geliyo. Banada işi çekmek zor geliyo işimi sevmiyorum.İşimi sevsem istediğim mesleği yapsam bence böyle olmazdım.Kalkasım gelirdi ozaman

Valla ben de sabah motivasyonunu düşürmeden kalkıp, o metrobüse binebilenlere hayret ediyorum. O kadar normalleştirmişler ki, ben buna nasıl bineceğim diye hiç sorun yapmıyorlar.

Okulu seviyorum ama metrobüsü sevmiyorum. Nasıl sevilir bilmiyorum.

ben de kendimi erken kalkmaya alıştırmaya çalışıyorum, öbür türlü gün çok çabuk geçiyor. Akşamları 1 tatlı kaşığı çörekotu yağı içmeye çalışıyorum.oldukça enerji veriyor. Bir başka önerim de alarmınızın sesini günlük olarak değiştirin çünkü belli müddet sonra bünyem alışıyor alarma benim. Yarım saat aralıklarla iğrenç sesli alarmlar kurmanızda belki faydalı olabilir

Öksürüyorum diye bugün ilk defa çörekotu yağı içtim. Bir çay kaşığının yarısı. Midemi kaldırdı. Nasıl içebiliyorlar bunu falan dedim hatta. :) tesadüf, siz de bugün bunu önerdiniz. :)

Alarmı sürekli değiştiriyorum, alarma alışmamak için ben de.

Teşekkürler. :)

yine sizinki iyi okul bitince kurtulursunuz.
ya biz ne yapalım iş hayatı 65 yaşına kadar erken kalkıcaz :mad:

• Beğen
Reactions: K_G
benim ulaşımım sorunlu değil servisim var ama sabah 7 de kalkmam gerekiyor en geç.
kahvaltı filan zaten o saatten sonra mümkün değil, iş yerinde yapıyorum.
eşim de zavallı kendi hazırlayıp yiyor.
akşamda tavuk gibi erkenden uyurum.

• Beğen
yine sizinki iyi okul bitince kurtulursunuz.
ya biz ne yapalım iş hayatı 65 yaşına kadar erken kalkıcaz :mad:

E okul bitince çalışacağım.:) Açıkçası çekilir dert değil 65 yaşına kadar öyle erken kalkmak. Erken emekli olmak için şantiyede çalışmak istiyorum ben. :)

Duşa giriyorum. Kahvaltı yapıyorum. Yine yatağa girip uyuyorum.

Nasıl yani?
Cidden büyük bir sorun haline gelmiş. Duş alıp, kahvaltı yaptıktan sonra tekrar yatağa girmek uyananamak değil tembelliktir bana göre. O sürede uyku açılır zaten.
Vitamin kullanabilirsin mesela.

• Beğen
Nasıl yani?
Cidden büyük bir sorun haline gelmiş. Duş alıp, kahvaltı yaptıktan sonra tekrar yatağa girmek uyananamak değil tembelliktir bana göre. O sürede uyku açılır zaten.
Vitamin kullanabilirsin mesela.

Mesele artık uykumun açılmaması değil zaten. Bir şekilde açılıyor uykum.
Mesele sürekli evden çıkmayı ertelemek.
Uyanmayı erteliyorum, uyansam evden çıkmayı...
Tekrar yatağa geçmesem bile oyalanıp geç kalıyorum mesela.
Motivasyon eksikliği mi denir bilmiyorum.

Evet, büyük sorun :KK43:

X