Yatak Odası Dekorasyonu YATAK ODASI TAKIMI...

Başlık güzel ama aynalar fazla büyük. .
Yatak odanın darsa hiç güzel durmaz . .
Aynasızı var mı?

Ooo Karışma desem trip yapar karışsında zaten tek başıma karar veremiyorm aslnda böyle de değildi bu çocuk sanırım kafa bi milyon onunda :))

Evet biri avangarde digeri country iki zıt kutup. Modern mobilya ona çok dümdüz geliyor illa bi yerlerinde bi numarası olacak mobilyanın :)
Aslnda zevkimiz bire bir aynı kafası karıştı sanırım iyice bakalım ne alıp gelicez :))
Evlilik stresi hepsi böylr oluyor sanırım:-)geçer hepsi allah kolaylık versin canım:-)

:KK48: canım benimkinin tarzı belliydi ama kullanışsız şeyler seciyordu misal koltuk takımını cok begendim ama kumaşı ters yüz oluyor leke leke duruyor vazgeciremedim illa da o olacak diye tutturdu :işsiz: karyolamda kullanışsız oldu biraz ama en azından bende görüntü olarak çok beğendim. Seninki bence gösterişli şeyler seviyor bak yukarıda paylaştığın takimlar çok güzel, ha bide Enzadaki infinity modeli de baya gösterişli duruyor bir bakın derim oda mdf üzerine lake canım. Yani bir önceki avangarddi bu country belki bir sonrakide modern birşey olur, inanmaya devam edelim onun da kafası karışmıstir :KK48:

Bugün enzaya gittik canım bir tek senin aldgn gardrop beğendik gerçekten canlı canlı daha güzel. İnfinty beğenmedik kendisi resimdeki gibi durmuyor.
Bire bir canlıda başka bir şey takılmadı gözümüze. Model beğeniyoruz renk çalışamıyoruz diyorlar. Renk beğeniyoruz model kafamıza yatmıyor. Benimki zaten kolay kolay bişey beğenmiyor beğendikleri de hep 15-20 binliralık yatak odaları sanki eliyle koymuş gibi gidiyor buluyor onları hemen :) Biz Bu işin içinden çıkabilirsek iyidir :)

Amiinnn :)) bizim işimiz çok zor ya. Bugün mobilyacılar sitesini gezdik rahat 30 mağaza birden gir çık gir çık koskoca yerde bir tane köşe takımı beğendik yine sıfıra sıfır elde var sıfır yani :))
Oooo ben o konuda cok iyiyimdir gezerim bakarım herseye niyetlendiğimde elimde secenek vardır zaten.gider bi bakarız ikinciye almaya gideriz hemen:-)ben öyle bakmasam eşim 10 yıl gezer karar veremeyiz

Oooo ben o konuda cok iyiyimdir gezerim bakarım herseye niyetlendiğimde elimde secenek vardır zaten.gider bi bakarız ikinciye almaya gideriz hemen:-)ben öyle bakmasam eşim 10 yıl gezer karar veremeyiz

:)) aslında bişeyi kafaya koyar ve hemen elde ederim. Fakat Mobilya biraz maliyetli bir mevzu aldığında en az 3-5 sene seninle yaşıyor o yüzden o mu bu mu karar vermek çok zorluyor.

Bi ayakkabı kıyafet değilki amaann alayım bunu sonra da başka modelini alırım diyemiyor insan :))

:)) aslında bişeyi kafaya koyar ve hemen elde ederim. Fakat Mobilya biraz maliyetli bir mevzu aldığında en az 3-5 sene seninle yaşıyor o yüzden o mu bu mu karar vermek çok zorluyor.

Bi ayakkabı kıyafet değilki amaann alayım bunu sonra da başka modelini alırım diyemiyor insan :))
Eee öyle canım.karar verdiniz mi peki?

Lazzoni'nin yatagı

Screenshot_2016-05-07-20-49-33.png

Özel tasarım gardolap

41584621.jpg

Şifonyer ve komidin yeniden tasarlanacak birde ayak ucu pufu olacak. Böyle birsey düşünüyoruz şu an. Bakalım yine değişmezse kararımız :))
Renkler biraz daha açık renk. Ekru tonlarda.

Şu anlık özel imalata yöneldik hazırlarda içimize sinen olmadı pek. Özel tasarım düşünüyoruz.

En azndan beğendiğimz yatagı begendiğimz gardolapla kombinleyebiliyoruz bu da bi avantaj.
Bende öyle düşünüp özel yaptırdım salonumu ve hayatımın pişmanlıgı hıc rahat olmayan sadece görüntüsü olan rahatsız bır koltuk takımı..4 sene sonra yaptırdıgım fıyatın cok cok altına sattım kurtuldum.şuanda tepe home den aldiğim takımımı kullanıyorum belkı onun gibi şik değil ama rahat hemde cok

Çok hoş görünüyor :)
Koyu renk almada naparsan yap.

Evet, Hazırlar hep koyu renklerde siyah ve ceviz tonlarında, özel yapıma o yüzden yöneldim çünkü evimi hep bembeyaz hayal ettim :) o yüzden açık renklere yöneliyorum hep.

Bende öyle düşünüp özel yaptırdım salonumu ve hayatımın pişmanlıgı hıc rahat olmayan sadece görüntüsü olan rahatsız bır koltuk takımı..4 sene sonra yaptırdıgım fıyatın cok cok altına sattım kurtuldum.şuanda tepe home den aldiğim takımımı kullanıyorum belkı onun gibi şik değil ama rahat hemde cok

Köşe takımımı hazır alıcam canm rahatlıgına bende önem veriyorum evim ufak olacak o yüzden birde geniş olmasına özen gösteriyorum. Köşe takımı piyasada çok ama özellikle yatak odaları içimize sinmiyor bir türlü o yüzden bizim için özel tasarım daha mantklı şu an.

Evet, Hazırlar hep koyu renklerde siyah ve ceviz tonlarında, özel yapıma o yüzden yöneldim çünkü evimi hep bembeyaz hayal ettim :) o yüzden açık renklere yöneliyorum hep.

Köşe takımımı hazır alıcam canm rahatlıgına bende önem veriyorum evim ufak olacak o yüzden birde geniş olmasına özen gösteriyorum. Köşe takımı piyasada çok ama özellikle yatak odaları içimize sinmiyor bir türlü o yüzden bizim için özel tasarım daha mantklı şu an.
Yatak odasini halletseniz gerisi kolay olucak sanırım:-)

kızlar ben de komple evin eşyalarını yeni alıyorum. bu takım çok güzel ancak şifonyer gerçekten kaba. ben modokoya baktım ama bu yıl ceviz modaymış ve her dükkanda ağır renk mobilyalar vardı. beyaz ve krem renklerde mobilya istiyorum. nerelerden bakabilirim fikriniz var mı?

kızlar ben de komple evin eşyalarını yeni alıyorum. bu takım çok güzel ancak şifonyer gerçekten kaba. ben modokoya baktım ama bu yıl ceviz modaymış ve her dükkanda ağır renk mobilyalar vardı. beyaz ve krem renklerde mobilya istiyorum. nerelerden bakabilirim fikriniz var mı?

Kesinlikle bu sene mobilyalar ceviz tonlarda ve heryerde kopyala yapıştır aynı modeller var. İzmitte ve istanbulda gezmediğimiz yer kalmadı beyaz mobilyalar sadece countrylerde var hazır countrylerde bana hitap etmedi. En son bir mağazada isyan ettim ne bu hepiniz aynı modelleri toplamışsınız hepside aynı renk diye.

Biz en son özel tasarım kendi zevkimize göre yaptırmakta karar kıldık en mantıklısı bu geldi bize. Birtek köşe takımını hazır bakıcam gerisini komple yaptırıcam.

Çok göz yorucu. Fazl şıkır şıkır geldi bana. Hele o başlık hiç begenmedim gereksiz pahalı

13.900 çokmuş baya ahşap mı peki bu yatak odası sunta mı yoksa? ahşap yatak odası ancak bu kadar eder. Güle güle mutlu huzurlu kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizemcim ilk fotodan vazgectiginize cok sevindim ne yalan soyliyim:) galiba gercekten en iyisi hayalindaki modeli yaptirmak. Son paylastigin sade dolap ve yatak gayet guzel. Buarada ben kelebek mobilyanin angelic modelini tarz olarak cok begeniyorum, hem agir country degil hemde sicak geliyo bana. Yani aklima geldi oyle ornek olarak soyliyim dedim :)

X