Yatak Odası Dekorasyonu YATAK ODASI ICIN FIKRINIZE IHTIYACIM VAR.

Yatakodam karamsar demişsin ama eminim bu seçtiğin modeller kadar karamsar değildir:)
Üzgünüm ama eklediğin yatakodaları son derece ruhsuz.Otel odası veya erkek evine benziyor.
Konu başında yazdıklarını okuyunca biraz renk veya cicili biçili istiyorsun sanmıştım.
Renk enerjilerini araştırıp uygun bir renk üzerinden gidebilirsin.Pembe istemiyorsan mavi veya lila uygun olabilir.
"Blue bedroom" veya "lavander bedroom" yazıp görsellerden aratabilirsin.
Cokmu karamsarrrr...iyyyy..ya bu tarz mobilyalari seviyorum.ama ortu ve perdelerde vizon ve turkuazi kullanmak istiyorum.ya birde her kezin zevki farkli.ben diger arkadaslarin eklediklerinin bazilarini begendim.bazilarini begenmedim.
Cnm her kez ayni yemekten yer ama her kez farkli tad alir.ben bu tarz seviyorummm..liladan nefret ederim.
H
Yatakodam karamsar demişsin ama eminim bu seçtiğin modeller kadar karamsar değildir:)
Üzgünüm ama eklediğin yatakodaları son derece ruhsuz.Otel odası veya erkek evine benziyor.
Konu başında yazdıklarını okuyunca biraz renk veya cicili biçili istiyorsun sanmıştım.
Renk enerjilerini araştırıp uygun bir renk üzerinden gidebilirsin.Pembe istemiyorsan mavi veya lila uygun olabilir.
"Blue bedroom" veya "lavander bedroom" yazıp görsellerden aratabilirsin.

YATAK ODASI ICIN FIKIR ISTIYORUM,ARKADASLAR.RESIMLI.
YATAK ODAMDA COK MUTSUZUM.KARAMSAR.UYKUM GELMIYOR.VE YENI ALMAK ISTIYORUM.NASIL BIR KONSEPT OLUSTURABILIRIM.
TARZIMDAN AZ COK BAHSEDEYIM.SIK MODERN.NE KLASIK NE SPOR.ARA.BIR SEY.
Sevdiğinnrenkleri söyle canım ona göre bakalım? :)

bunlara japon yatak deniyor galiba. fotoğraflardaki yatak odaları bizim ev kadar olduğu için, villada falan oturmuyorsanız böyle bir oda sahibi olmanız çok zor görüntü olarak. ama mobilyaları bulabilirsiniz. hatta siteden günnur'un yatak odası böyle. bulursam link ekleyeyim.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/İşte-bu-da-benim-evim.610142/

tepe home'dan almıştı galiba. bulursunuz bu tarz oda takımları ya hatta metal ayaklının aynısını görmüştüm galiba
Baktim.linke.ama o ardigim ytk.odasi degil cnm.tsk ederim

Once guzel bir dusunmem lazim.ne istedigimi odama gore.nerede ne olacak gibi.renkler.tarz.evet.yarin oturup bir dusunecegim

Canım senin minimal bir tarzın var türkiyedeki yerlerde bunu bulmak zor oluyor..:)
Evet aynen cnm.tamamen minimal bir tarzim var.evimde tamamen oyle.....dun baktim yatakodasi takimlariii.begendigim de olmadi..dogtas mob.ya nekadar pahallii.yaa.onceden beyaz esya pahaliydi.simdi ise mobilyaaa.ucmus bunlar yaaaa...

ben bunu çok beğeniyorum. eltimde aynısı var hayran kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
YATAK ODAMDA COK MUTSUZUM.KARAMSAR.UYKUM GELMIYOR.VE YENI ALMAK ISTIYORUM.NASIL BIR KONSEPT OLUSTURABILIRIM.

Duvarları vizon yapabilirsiniz mobilyayi da beyaz yaparsanız çok sıcak dingin bir ortam oluyor göz yormamasi lazım mumkunse obje kullanmaktan kacinin

Luxury tarz mobilya modellerine yönelirseniz aradığınızı bulabilirsiniz.

X