Yatak Odası & Banyo Tekstil Çeyiz Listesi

LoadedGun

Evlivemutlu <3
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
5.984
90
Merhaba Kızlar , yatak odası tekstilimi bitirdim sizlerle de paylaşmak istiyorum fikir olması açısından :) TABİ YENİ BİRŞEYLER EKLENDİGİNDE BURAYADA EKLEMEYİ İHMAL ETMİCEM :)
BATTANİYE GRUBU
Çift Kişilik Polar Battaniye
Çift Kişilik Yün Battaniye
Çift Kişilik Nevresim+Polar Battaniye set
Çift Kişilik Elektrkili Battaniye
Tek Kişilik Battaniye (2 adet)
NEVRESİM -PİKE-YATAK ÖRTÜSÜ GRUBU
Uyku Seti
Çift Kişilik Nevresim takımı (4 adet)
Nevresim-Pike Seti+ Yatak Örtüsü (Gelin Seti)
Pike Takımı (2 adet)
Kapitone 4 Mevsim Nevresim Seti
Çift Kişiik Penye Çarşaf (5 adet)
Yastık Kılıfı (4 adet)
Çift Kişilik Yorgan (4 adet)
Yastık (12 adet)
TEKSTİL GRUBU
Bohça
Seccade( 4 ADET )
Ütü Masası Koruyucu
Elbise Askısı (22 adet)
Mekik El işi yatak odası takımı
BANYO TEKSTİL GRUBU
HamamSeti
Bornoz Takımı Çift Kişilik
Havlu El-Yüz ( 31 adet )
Ayak Havlusu
Klozet Takımı
Banyo Perdesi
Lif (6 adet)

işte beklediğim liste :KK1: geçen gün aklıma geldi özellikle aradım kaçırdım mı diye emeğine sağlık canım hepsini de sağlıkla mutlulukla aşkla kullan inş :KK16::KK16::KK16:

işte beklediğim liste :KK1: geçen gün aklıma geldi özellikle aradım kaçırdım mı diye emeğine sağlık canım hepsini de sağlıkla mutlulukla aşkla kullan inş :KK16::KK16::KK16:
Teşekkür ederim damlacım yavaştan tamamladıkça liste liste yazıyorum sizin için , amin inşallah :KK16:

Teşekkür ederim damlacım yavaştan tamamladıkça liste liste yazıyorum sizin için , amin inşallah :KK16:

gerçekten çok işe yarıyor canım Allah razı olsun inş :KK16:

yalnız merak ediyorum başka liste var mı gelecek :KK34:

sanırım çoğu bitti çeyizinin ama almak istediklerin kaldıysa Allah hepsine kolaylık versin inş :KK16:

gerçekten çok işe yarıyor canım Allah razı olsun inş :KK16:

yalnız merak ediyorum başka liste var mı gelecek :KK34:

sanırım çoğu bitti çeyizinin ama almak istediklerin kaldıysa Allah hepsine kolaylık versin inş :KK16:
Var vaar tatlım liste olmazmı :KK1: Banyo aksesuar var, salon dekorasyon var, otura odası var, sandık tekstili var :KK31:

maşallah cnm ya sen şimdiden bitirdin valla çeyizi:KK16::nazar: 31 tane havlu 12 ad yastık bunlar biraz fazla değilmi:KK9:ben 6 ad yastık yaptırdım nereye koyacam diye düşünüyorum:KK9::KK9:

Sorma ya yastıkları annem fazla fazla almış :KK1:Havlularada yer bulcam artık :KK1:

bulunur cnm herşeye allahın izni ile bir yer bulunur:KK34: en güzelini sen yaptın gözdecim daha evliliğine var ama şimdiden bitirdin sayılır çeyizini ben nasıl sıkıştım anlatamam hele plastikler ıvır zıvırlar nasıl yordu beni japon pazarına bir giriyorum 100 tlden aşağı çıkamıyorum ucuz görünüyor ama baya yekün teşgil ediyorlarmış:KK31: allah hepimizin yardımcısı olsun valla:nazar:

bulunur cnm herşeye allahın izni ile bir yer bulunur:KK34: en güzelini sen yaptın gözdecim daha evliliğine var ama şimdiden bitirdin sayılır çeyizini ben nasıl sıkıştım anlatamam hele plastikler ıvır zıvırlar nasıl yordu beni japon pazarına bir giriyorum 100 tlden aşağı çıkamıyorum ucuz görünüyor ama baya yekün teşgil ediyorlarmış:KK31: allah hepimizin yardımcısı olsun valla:nazar:
Amin tatlım :) Ben sıkışmayı çok sevmiyorum :KK1:

Amin tatlım :) Ben sıkışmayı çok sevmiyorum :KK1:

sorma cnm bende hiç sevmiyorum sıkışmayı ama saolsun ablam aldırmadı hiç bişi evde yer yok evini tut öyle al dedi ama kız çeyizi evden çıkar diye halalarım tutturdu bölük pörçük gitmezmiş çeyizler odamın fotolarını bir atsam varya heryer çeyiz doldu adım atacak yer yok:KK9::KK9:

sorma cnm bende hiç sevmiyorum sıkışmayı ama saolsun ablam aldırmadı hiç bişi evde yer yok evini tut öyle al dedi ama kız çeyizi evden çıkar diye halalarım tutturdu bölük pörçük gitmezmiş çeyizler odamın fotolarını bir atsam varya heryer çeyiz doldu adım atacak yer yok:KK9::KK9:
Valla ikiside haklı aslında ama eskilerin sözüne itimadım tamdır :KK51: Vaay şuan tam hürrem sultan gibi konuştum itimadım falan :KK1:

X