Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

bana da aynen böyle oluyor

Merhaba Arkadaşlar. Ben De Yasmin Kullanmak Istiyorum Ama Kilo Aldirir Diye Korkuyorum. Kullanip Ta Kilo Alan Var Mi?

bana da aynen böyle oluyor

cnm ben 6 .günümde nihayet oldum çok stres yaptım sanırım ondan olamadım ama geç olduysan doktoruna sor çünki o 7 günlük arada muhakkak başlaması lazım mesela 7 gün başlasa 8 gün hapını içebilrisin .....geç başlamasını doktoruna sor belkide vücut gününü doldurdu öle başaldı ...çok sorun olacağını sanmıyorum cnm geçmiş olsunn

Merhaba Arkadaşlar. Ben De Yasmin Kullanmak Istiyorum Ama Kilo Aldirir Diye Korkuyorum. Kullanip Ta Kilo Alan Var Mi?

cnm kşlo aldırmıyor benim kilo problemim var ve yasmin kullanarak tabi diyetisyen yardımı ile ben 16 kilo verdim

teşekkür ederim cnm cevabın için ben de çok stres yapmıştım şu an regliyim ama çok az kan geliyor yani bir pedle bile idare edebilirim regl dönemimi

bende yasmin kullandım arkadaşım,bir bucuk sene kadar,bir yan etkisi,biraz sinir yaptı bende,kilo sorunum olmadı,48 kilo başladım içmeya şimdi iki sene oldu bırakalı 50 kiloyum,normal bence,
yerli ilaç olmadıgı için hormonlarımızı etkilemiyo,herhalde

adetimde bir sorun olmadı benim bu hapı kullanınca, ama çok çok azdı öncekilere göre, hapım bittikten 3 gün sonra adet gördüm.

Yasmini uzun süre kullanan arkadaşlar ek bir koruma yöntemi daha gerekli oluyormu??? Yoksa sadece yasmin yeterlimi??? Birde diğer kutuya başlamadan önce 7 gün ara veriliyordu,8. günden itibaren yasmine başlayınca ne kadar süre ek bir korunma yöntemi kullnamak gerekiyor??? Yardımcı olurmusunuz???

cnm kşlo aldırmıyor benim kilo problemim var ve yasmin kullanarak tabi diyetisyen yardımı ile ben 16 kilo verdim

CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM BİRAZ KİLO PROBLEMİM VAR VE BİR TÜRLÜ KURTULAMIYORUM. BU YÜZDEN HER ŞEYE TAKINTI YAPMAYA BAŞLADIM

arkadaşlar acil cewaplayın lütfn yasmini 7 aydır kullanıorum şimdi 8. kutuya geçtim.ilacımı 2, gece içmeyi unuttum.tehlike varmıdır?

arkadaşım evet ilacı bir gün bile unutmak risk yaratıyor,oyüzden regl olana kadar ek korunmaya yöntemlerini uygulamalısın

merhaba ben uzun seneler yasmin kullandım,yasmin kullanırken başka bir koruma yöntemine asla gerek yok çünkü haplar en güvenilir yöntemdir ancak unutmadan içmek kaydıyla.ayrıca o sekiz günlük aradada başka bir korunma yöntemine gerek yok.

MERABA ARKADAŞIM UZUN SÜRE KULLANDIM DEMİŞSİN BİR SORUM OLACAK SANA BENİM İLK KUTUM ADETİM ÇOK AZ OLDU İKİNCİ KUTUDA FELEN DÜZELME OLURMU ACABA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TŞKLER

arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için tşklr bende yasmin hakkında bilgiler arıyordum yeni kullanmaya başlıyacağım ama korunma için hemen başlasam iyi olur

merhaba canım,zaten yasmin hapı kullandığın süre içerisinde normal regli ne göre çok az kanaman oluyor çok normal.ilk kutuda nerdeyse iki günde regl bitiyor çok azıcık oluyor bunların hepsi çok normal merak etme bir terslik yok

Ben yeni içmeye başladım..2 ay sonra evleniyorum..doğum kontrol için içiyorum yani..adetin ilk günü başlanılması gerekiyomuş ben 3.günü aldım hapı, eczacı 3 tane birden içmemi söyledi(adetin ilk 2 gününü telafi etmek için)bende içtim tabi..ve sabaha kadar öldüm öldüm dirildim...mide bulantısında.şimdi 1 hafta oldu içiyorum..ara sıra hafif mide ağrıları çekiyorum..psikolojik diyolar ama..bilmiyorum..bu ay içicem bakalım..sonrası Allah Kerim..

arkadaşım evet ilacı bir gün bile unutmak risk yaratıyor,oyüzden regl olana kadar ek korunmaya yöntemlerini uygulamalısın

senağlama yha nasıl olur napıcam ben hapa dewan ediyorum.gebe olsam kaç günde belli olur peki test alsam belli olurmu? lütfen cewp yazın çok acil

çok korkuyorum hamile kaldıysam peki çocukta bi sakatlık olurmu?

bişey olmaz merak etme..eğer şüpheleniyosan hapı bırakmalısın..en garanti yolu doktora gidip test yaptırman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…