Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Slm arkadaslar ne zaman icmeyi baslamak gerekir.Kac gun icilir.Hazirlanmasi normal bitki caylarin hazirladigimiz gibi mi? Yardim edin. Her keze gecmis olsun

cnm yasimden bahsediyorsan o haptır cnm çay gibi felan içilmez korunmak için içiliyorrr adetinin 1.günü içmeye başlanıyrrr

cnm yasimden bahsediyorsan o haptır cnm çay gibi felan içilmez korunmak için içiliyorrr adetinin 1.günü içmeye başlanıyrrr

Slm canim. ben kac defa baktim bu yaziya anlayamamisim.Kusura bakma.cevap verdigine tsk

meraba arkadaşlar ben yasmine başladım bugün üçüncü günüm ama adet kanamam kesildi damla damla bu hep böylemi olacak benim durumumda olan adeti kesilen arkadaşlar yardım edebilirmisiniz şimdiden tşk

merhaba benim ilk kutu yasminim bitmişti şimdi ikinci kutuya başlayacağım.ilk kutuma reglimin ilk günü başlamaıştım 21 kapsül bittikten sonraki 4.gün regl oldum.şimdi tekrar başlamam için 3 gün daha bekleyeceğim.yani daha sonraki kutular adetin ilk gününe denk gelmiyor benim anladığım.

ya biliomusun ben mide bulantiisina dayanamadim cnm ..ikinci kutum 2 hafta ictim bitmeden biraktim simdi regl oldum tabiii.. onceden kullanirken hic bole olmadi ya simdi neden bole oldum anlamdim neyse baska yollari denicez artik.. senin durumlar nasil sigaraya devammi :uhm::uhm:

kızlar yasmin kullanırken adet olmadığınız oldumu?benim 5günüm 2 gündür kahve rengi siyaha yakın leke gelliyor arada kırmızıda oluyor ama daha adet olmadım tüm adet belirtilerini yaşıyorum göğüslerim acıyor basım ağrıyo kasık ağrım oluyor ara ara tatlı isityor cnm ama adet olamdım sökülemedim basına böle bişey gelen varmııı???

yalnızca 1 aydır yasmin kullanıyorum, göğüslerim büyüdü, sürekli şişkinlik hissi var, bana hiç iyi gelmedi arkadaşlar bu ilaç

yalnızca 1 aydır yasmin kullanıyorum, göğüslerim büyüdü, sürekli şişkinlik hissi var, bana hiç iyi gelmedi arkadaşlar bu ilaç

cnm adet oldunmu?benim hapım bitti 5 gündeyim ama hala adet olmadımmmm sende böle bişey yasadınmı?

canım ben halasigara içiyorum yasminle ilgili bir sıkıntım olmadı gaeyt iyi gitti ilk kutum keşke benimde göğüslerim büyüsesırnaşık şey
ben yasmini garanti olsun diye kullanıyorum eşimde korunuyor zaten şimdilik.

CANIM MRB BİR KAÇ KERE YAZDIM BEN FAKAT CVP YAZAN OLMADI ÜZÜLDÜM.BENDE SİGARA KULLANIYORUM YASMİNEDE BAŞLADIM 4 GÜN OLDU ETKİSİ HEMEN BELLİ OLURMU BİR SIKINTIM YOK ŞU AN AMA ADET KANAMAM AZ OLUYO KAHVERENGİ GELİYOR ANTİBİYOTİK KULLANIYORUM ONDANMI ACABA YOKSA YASMİNDENMİ BİR BİLGİN VARSA BENİNLE PAYLAŞIRMISIN YAZARSAN SEVİNİRİM ÇÜNKÜ BU KONUDA HİÇBİR ARKADAŞIMDAN CVP ALAMADIM SENDEN BEKLİYORUM İYİ GECELER

kullandigin antibiyotiktende olabilir lekelenme ama yasmindede olabilir endise edilcek bi durum yok cunku normal ilk znmlar bole lekelenmelr oluo.. kullanmaya bu ay basladiysan dikkat et yinede dr lar ilk ay dikkatli olunmasini soyluyor ...35 ustunde sigara icilmesi sakincali imis damar tikanikligi fln yapiomus kani pihtilastiriomus netten arastirisan daha cok bilgi edinebilirsin ...saglicakla kal.a.s.

cok ii cnm senin adina sevindim..benim iyi gitmedi ama tatile turkiyeye gidince yine denicem dr.ma danisip:smiley-cool: benimde goguslerimde dolgunluk olduu valla darisi basina:teytey:

merhaba arkadaşlar,çok uzun seneler yasmin kullanan biri olarak etkilerini size anlatayım,evet doğru acayip şekilde göğüsleri büyütüyor ben yasmin kullanırken göğüslerim 95 numara sütyen giyiyordum ama hapı bıraktıkdan sonra 85 oldu,kesinlikle büyütüyor.ayrıca ilk ay ,adetiniz hiç bitmiyor nerdeyse bir ay hafif kanamanız oluyor,bu hapın yan etkisi herkezde oluyor.ikinci ay düzeliyor.ayrıca yasmin kullandığınız sürece çok az adet görüyorsunuz .

Canım merhaba,
mutlaka gözden kaçmıştır bende bo topiğe sık girmiyorum.ben sigara içiyourm yasminide kullanıyorum anladığım ve öğrendiğim kadarı ile sigara yasminin etkinliğini etkilemiyor yani yasmin gebelikten koruyor fakat pıhtılaşmaya yol açıp kanda bir takım rahatsızlıklara neden olabiliyor hatta tüm korunma hapları 35 yaş üstü sigara içen bayanlar için bu yüzden uygun değil.bende yaşım itibari ile 35 olmadığım içinve herhangi bir yan etki hissetmdiğim için kullanmaya devam ediyorum yani sigara için bildiklerim bunlar daha iyisini bilen varsa açıklayıcı bir şekilde paylaşırsa sevinirim:icecream:
kahvrengilik bendede oldu yani yasmin kullanmaya başladığım anda kouy bir renk ve reglim nerdeyse 1 haftadan fazla sürdü ayrıca azıcıkmide bulantısı oldu bendeki tüm etkileri bunlar canım.
umarım yardımcı olmuşumdur.
aşka bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım buradan,
sevgilerimle.

cok ii cnm senin adina sevindim..benim iyi gitmedi ama tatile turkiyeye gidince yine denicem dr.ma danisip:smiley-cool: benimde goguslerimde dolgunluk olduu valla darisi basina:teytey:

bir daha dene bencede canım bu en az yan etkisi olan hap ben en çok kilo ve kıllanmadan korkuyordum yasmindenmi needir 2 kg verdim kilo almadım yan.i benim için süper bir koruyucu:dance:

gecenlerde bir eczanede kilo aldırmayan dogum kontrol hapı buluur diye ywzmıslardı gidip sordum nedir bu diye yasmin dediler benimkinden yani dedim gerçekten dogru kilo aldırmıyo 1 yıldır kullanıyorum

canım çok teşk ediyorum bende sigara kullanıyorum ama 5 e düşürdüm on taneyi geçkin içiyordum inş dahada azaltacam mide bulantısı felen olmadı bende ama daha yeni kullanımın diyorlar ikinci veya üçüncü kutunda yan etkiler daha belirgin olur diye söylüyorlar bilmiyorum artık bakacaz. tekra tşk bilgilerin beni baya bir rahatlattı iyi akşamlar a.s.

şıpsevdicim saol canım ilgine tşk ler araştıracam artık olmazsa başka yolları denicem spral vardı dr um çıkartılması gerekiyor dedi enfeksiyon kapmış ve yara oluşmuş zaten isteksiz taktırmıştım kurtuldum yani ama şimdide böyle korunma derdine düştüm iki tane çocuğum var istemiyorum allah olmayanlara versin öpüyorum canım iyi akşamlar

ben yasmine başladım ilk kutu bitti ve başladıktan 8. hapta falan adet gördüm normalde adetim bittikten tam 1 ay sonra regl oluyorum ve kanamam acaip az normal mi sizce? ve bir haftalık ara verdiğimde benimki normal sürece denk gelmeyeceği için bir risk olur mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…