Yasiniserif

cansu_tr

C <3 V
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
13.418
14.836
32
Hanımlar bazilariniza mesaj attım bir arkadaşım için Yasiniserif okuyoruz 500 tane niyetlendik 500 ayrı kisinin nefesi olması gerekiyor ama bı yerde tikandik evTik arkadaşım da mesaj atmış bazı arkadaşlara. Konuyu bilmeyen arkadaslardan yardım istiyorum . Hanife adında bir arkadaşım var kadın hastalıklarından rahatsizligi var kalıcı şifa bulması için birer tane Yasiniserif okuyabilir misiniz kimse yanlış anlamasın beni Arapça okunacak bilginiz olsun Allah hepinizden razı olsun şimdiye kadar okuyanlarda olmuştu Rabbim razı olsun hepinizden .

Cansucum kaç kaldı? Dağıtmaya çalışalım istersen

Okunan sayı 1 adet
Okuyan olursa şayet üzerine ilave edip yazmanızı rica ederim karışıklık olmaması için

Ben okurdum ama Arapça çok iyi okuyamıyorum isterseniz normal okuyayım Arapça yanlışım çok çıkıyor ders almam lazım (

kuzum en son kaçta kaldı sayı bilmeyince yazamadım kalanı 1 yasin okuyacam kuzum Rabbim kalıcı şifalar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…