🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

Eger Esit sayıda okuma yapılacaksa ben katılmak isterim Rana.. Gecen yıl benım sıram geldığimde sadece 3 4 kısı okumustu, geri kalanı kendım tamamlamıstım..

Katılmak isterim inşallah.

Canım ben de katılırım önceden de birlikte okuduk hep ... ben ssevinclinin ablasiyim
Sevinçli 5 mayıs da anne oldu bebeğiniz doğdu çok şükür bende teyze oldum
Dua gruplarında çok vardınız sevinçli ablası diye tanıdık birini görmüş gibi oldum ☺ bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah gözünüz aydın

Be Ben kisi sayısına gore katılabilirim

Teşekkür ederim katılamayacağım

Canım ben de katılırım önceden de birlikte okuduk hep ... ben ssevinclinin ablasiyim
Aaa çok sevindim Rabbim sağlıklı imanlı uzun ömürler versin kuzucuğa selamımı iletin ssevincli ye birlikte çok dualarda bulunduk
Sizde hoşgeldiniz

Dua gruplarında çok vardınız sevinçli ablası diye tanıdık birini görmüş gibi oldum ☺ bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah gözünüz aydın
SAĞOLUN ALLAH RAZI OLSUN RABBİM İSTEYEN HERKESE ANNELİK DUYGUSUNU YAŞATSIN AMİNNNNN

Aaa çok sevindim Rabbim sağlıklı imanlı uzun ömürler versin kuzucuğa selamımı iletin ssevincli ye birlikte çok dualarda bulunduk
Sizde hoşgeldiniz
ALLAH RAZI OLSUN RANA'CIM SELAMINI DA İLETİRİM .... HATİM GRUBU YASİN GRUBU ESMA GRUPLARI ÇOK DUALARDA VARDIK YİNE DUALARDA BULUŞMAYA DEVAM EDERİZ İNŞAALLAH

bende katılmak isterim ama.reglim yakın inş sıkıntı olmaz.birikince zor oluyor.sayı önemli benim için

Çok sevindim rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün inşallah ablana selam canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…