🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

R rana20 canım şimdi gördüm çok sevindim, bende katılırım okurum nasip olursa inşallah

kaç tane okunacak peki belli mi eğer 1 er tane olursa kardeşim ve annemde girer ama fazlası için giremeyebilirler çünkü annem herzaman okuyamıyor onun okuyamadığı zamanları biz tamamlıyoruz fazla olunca yetiştiremeyiz onun için sordum

Annemle ben katılmak istiyoruz

Sadelikherseydir sizi göremedim yeni başlayacak yasin duasının listesinde önceden de birlikte okuduk yine katilma durumunuz olur İNŞAALLAH ben sevinçlinin ablasıyım dualarda buluşmak umuduyla canım

HejaR12 canım yeni başlayacak yasin duasında buluşalım İNŞAALLAH sana şifa olsun gönlüne ferahlık olsun gellll

HejaR12 canım yeni başlayacak yasin duasında buluşalım İNŞAALLAH sana şifa olsun gönlüne ferahlık olsun gellll
Beni düşünüp de çağırdığın için çok teşekkür ederim canım, çok duygulandım lakin kanamam tam olarak ne zaman biter bilemiyorum, kestiremiyorum, ne zaman başlayacağı belli mi, katılmayı çok isterim

Canım liste oluşturuyor R rana20 sanırım bu hafta net belli olur üç dört güne başlar seni listeye alsın ranacigim okuyamadığın günler ben senin yerinede okurum ALLAH'ın izni ile merak etme gel dualarda buluşalım

Ne kadar güzel kalbin var teşekkür ederim o zaman listeye yazılarım, toplu okurum abdest alınca

Kuzum senin doğum oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…